Yataş Bayileri

Bilindiği gibi Yataş, Dünya’nın her yerinde muhteşem mağazalar açmaya başladı. Bu durum bizi ve Türk insanlarını olağanüstü etkiledi. Gururumuz olan Yataş, dünyanın çeşitli noktalarında mağazalar açarak adeta tüylerimizi diken diken etmeye devam ediyor. Yataş tarafından her geçen gün daha da büyüyen satış ağına ulaşan firma, Enza Home markası ile dünyaya açıldı. Türkiye’de daha çok yataklarıyla tercih edilen yataş, dünyada tam bir mobilya devi. Ürettiği mobilyalar dünyanın onlarca ülkesinde binlerce eve ışıltı veriyor. Yataş kalite ve Enza Home marka güvenceleriyle bütün dünyada hatrı sayılır bir müşteri potansiyeline sahip Yataş, kaliteden ödün vermeyerek Türk mobilya sektörünün ne kadar iyi olabileceğini diğer ülkelerdeki mobilya müşterilerine gösteriyor.

Yataş Bedding Gent – Belçika

Belçika’nın Gent bölgesinde yatak, karyola, baza, dekoratif eşyalar, yataklı koltuk, köşe koltukları gibi ürülerin satıldığı bir Yataş mağazası. Bu mağaza ile yatak ve aksesuarlarına çok rahat ulaşabiliyorsunuz. Üstelik Belçika’nın merkez sayılabilecek Gent bölgesinde.

Yataş Bedding Tanta – Mısır

Mısır’da El Sahra Ofis Ekipmanları mağazasında bulunan Yataş Bedding mağazasında yatak ve ilintili her türlü mobilya aksesuarını bulmak mümkün. Türkiye’den gönderilen ürünlerle eviniz şık ve ışıltılı olacak.

Enza Home Redsea (Kızıldeniz) – Mısır

Matters Interiors Showroom adı verilen mağazada satışını sürdüren Enza Home, kızldenizin o muhteşem manzarasına sahip. Hem alışveirş yaparken hem de kızıldeniz manzarası görmek isterseniz kaçırmamanız gereken bir mağaza. Enza Home güvencesi ile Mısırlı vatandaşlarımıza.

Yataş Bedding Berlin – Almanya

Berlin, Almanya’nın başkenti. Bir o kadar da kalabalık ve kaliteli insanların yaşadığı şehir olan Berlin, uzun yıllar boyunca Almanya’nın insan yükünü taşımış bulunuyor. Bu durumda Yataş’ın Yataş Bedding mağazası da bu şehirde bulunmakta. Berlin’de bulunan H&V Mobelland bünyesinde satışlarını sürdüren Yataş Bedding, Türkler ve Almanlar için bulunmaz nimet. Berlin’de yaşıyorsanız mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Yataş Bedding Rotterdam – Hollanda

Hollanda’nın hatrı sayılır şehirlerinden Rotterdam’da faaliyetlerini sürdüren Yataş Bedding mağazası, Rotterdam’da yaşayan özellikle Türk müşterilerini bekliyor. Kaliteli ve ucuz Türk işçiliğini Hollanda’da yaşayan soydaşlarımıza sunan bu mağaza ile kaliteli ve ucuz yatak modellerini bulabilirsiniz.

Enza Home Casablanca – Fas

Enza Home mağazasında, Yataş tarafından uzmanlaşılmış yatak ürünlerini yanı sıra mobilya ürünleri de bulmanız mümkün. Fas’da yaşayan insanlar yaptığı açıklamalarda Enza Home’dan çok memnun olduklarını ve keşke daha önce açılsaydı diye hayıflandıklarını dile getirdiler. Casablanca’lı yurtseverler ise Enza Home o kadar güzel ki artık biz de Yataş mağazalarına girmeyi seviyoruz dediler.

Enza Home Rabat-Salé – Fas

Fas’ta bulunan bir diğer Enza Home mağazası. Bu mağaza ile evinizde ferah ve kaliteli Yataş mobilyalarını almanız mümkün. Fas’ta yaşıyor ve Kazablanka bölgesine uzaksanız bu mobilya mağazasını tercih ederek evinizi yenileyebilirsiniz.

Enza Home Menzil – Azerbaycan

Tek millet, iki devlet. Azerbaycan bunu çok iyi biliyor. Bu yüzden Menzil kentinde olan Enza Home mağazalarına milli mağazaları gibi bakıyorlar. İlk fırsatta bu mağazadan alışveriş yapmak isteyen Azerbaycan’ın Menzil kentinde yaşyan Türkler, mobilya ihtiyaçlarını Menzil Enza Home’dan karşılıyorlar.

Yataş Bedding Menzil – Azerbaycan

Azerbaycan’da bulunan bir diğer Yataş markası ise Yataş Bedding. Yatak üzerine profesyonel hizmetler sunan bu mağaza, Azerbaycan’da yaşayan kardeşlerimizin rahat uyuması için elinden geleni yapıyor.

Yataş Bedding & Enza Home Tahran – İran

Yataş, islam dünyasına da açıldı. İran’ın Tahran kentinde kaliteli ürün satmayı planlayan Yataş, Enza Home ve Yataş Bedding mağazalarını Tahran’da açtı.  Artık İranlı mobilya sevenler de Yataş kalitesiyle mobilyanın tadına varacak.

Enza Home Tripoli (Trablusgarp) – Libya

Kaddafi gittikten sonra Libya çok değişti. Ama değişmeyen tek şey var o da Yataş kalitesi. Enza Home mağazası Libya’nın Tripoli şehrinde. Bir liman kenti olan Tripoli’de yaşayan vatandaşlar Enza Home mobilyalarını kullanmaktan çok memnun görünüyor.

Yataş Bedding Guangzhou – Çin

Hep biz mi Çin’den alacağız? Biraz da Çin bizden alsın düşüncesiyle Yataş, Çin’de de şube bulunduruyor. Böylece Çin ile bağlantılarını koparmayarak ucuz ve kaliteli hammadde ihtiyacını da akıllıca karşılıyor.

Enza Home Tetovo – Makedonya

Makedonya’nın güzel yerlerinden Tetovo’da Enza Home mağazası var. Üstelik kaliteli ve güvenli mobilyalar sunuyor. Makedonyalı halk Yataş yataklarda yatmaya bayılıyor. Üstelik Enza Home mağazasında koltuk takımları gibi mobilyalar da var. Tetovo’da yaşıyorsanız bir uğrayın deriz.

Yataş Bedding Sofya – Bulgaristan

Bulgaristan’da bulunan bu Yataş Bedding mağazası ilk açıldığında oldukça büyük beğeni toplamıştı. Bulgaristan’ın başkenti Sofya’nın yatak ve yatak aksesuarları ihtiyacını karşılayan Yataş Bedding, Yataş güvencesi ile ürünlerini satmaya devam ediyor.

Yataş Bedding New Jersey – Amerika Birleşik Devletleri

Özgürlüğün ülkesi Amerika! İşte özgürlüğü seven Türk mobilyası. New Jersey’da sizlerle buluşuyor. Yataş kalitesi dünyanın diğer ucundan Amerika’ya ulaşıyor. Türkiye’de üretilen kaliteli ve kusursuz yataş ürünleri dünyanın diğer ucunda Amerika’da satışa sunuluyor. Üstelik Amerika’da bulunan eşdeğerlerinden daha kaliteli ve daha ucuz. Türk işçiliğinin hakkını veren Yataş Bedding, daha çok yıllar Amerika’da faaliyet göstereceğe benziyor.

Enza Home Londra – İngiltere

İngiltere deyince aklınıza gelen ilk şehir neresi? Duyar gibiyiz, Londra. Evet bu İngiltere’nin en büyük ve en güzel şehrinde Enza Home mağazası bulunuyor. Üstelik kur farkı nedeniyle oldukça ucuza geliyor. Eğer Londra’da yaşayan Türklerden iseniz bu mobilyaları kaçırmayın. Çünkü gerçekten yerli üretim ve oldukça kaliteli. İngiliz tarzını da zaman zaman yansıtan Enza Home mobilyaları sizlere Londra’da yüksek ölçekli bir mobilya deneyimi sunuyor.

Enza Home Çimkent – Kazakistan

Çimkent, veya yabancılara göre adıyla Shymkent. Kazaklar, bizden çok farklı insanlar değil. Hatta kanlarnda Türk genleri olduğu söylenir. Bu sebeple Türk mobilyalarına da çabuk ısındılar. Enza Home, Kazakistan’da çok hızlı ve kaliteli bir büyüme yakaladı. Bunu Kazakların Türk dostluğuna bağlamak doğru olmasa da Yataş’ın sunduğu üstün hizmeti görmezden gelmek doğru olmaz.

Enza Home Tiflis – Gürcistan

Komşumuz Gürcistan’da da Yataş boş durmamış. Sınırımız olması sebebiyle ürün sevkiyatı hayli kolay. Gürcü mobilya severler de artık Yataş güvencesi ile mobilyalarla buluşuyor. Üstelik Enza Home’da sadece yatak bulunmuyor. Diğer tarzda mobilyalar da sunulmuş.

Enza Home Viyana (Wien) – Avusturya

Alman hegamonyasından çıkan Avusturya’da Enza Home boş durmadı. Tam iki mağaza ile gövde gösterisi yapıyor. Viyana kuşatmasından başarısızlıkla ayrılsak da Viyana’yı mobilya mağazaları ile kuşattık. İstikbal’den sonra şimdi de Enza Home Viyana’da. Böylece Yataş yatakları Viyana’nın ötesine geçmiş oluyor.

Soru Sor

Yataş Bayileri hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz