Yataş Athletic Yatak

Yataş’ın sporcuları hedef kitlesi alarak ürettiği yatağı Yataş Athletic gün boyu yorulan ve temiz bir uyku çekmek isteyen bireyler için oldukça faydalı özellikler barındırıyor. Diğer yaylı yataklar arasında konfor bakımından bir adım önde olan Yataş’ın Athletic modeli 90×190 ebatında 941 TL iken, 200×200 ebatındaki çift kişilik model yaklaşık 2000 TL’ye satılıyor.

Yataş tarafından üretilen ve Selena markasıyla satışa sunulan benzer özellikte bir yataktan da bahsetmeden geçmeyelim dedik. Selena Lotus modeli özellik bakımından Yataş Athletic ile yakın ve fiyat olarak da oldukça uygun olması dikkatlerden kaçmıyor. Bütçeniz Yataş Athletic’i almaya elvermiyor ise yakın konfora sahip Selena Lotus’u tercih edebilirsiniz.

Soru Sor

Yataş Athletic Yatak hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
Mert Kadal
Ziyaretçi

Yataş Athletic yatak ile Selena Lotus aynı ürünler. Sadece Selena fason mal üretiyor. Paranız yoksa paraya kıymayın Selena Lotus alın aynı şey.

wpDiscuz