Viyana’da Bulunan Türk Mobilyaları

Avusturya’nın Viyana kentinde bulunan Türk firmalarına ait mobilya mağazaları hakkında bilgilerin bulunduğu site.

Viyana’da pek çok Türk mobilya mağazası bulunmakta. Bunlar; İstikbal, Bellona ve Doğtaş gibi büyük markalar olabildiği gibi Viyana’da üretim yapan yerel Türk mobilyacılar da bulunmakta. Viyana’nın kozmopolit yapısı içinde harmanlanan bu mobilya mağazaları, kullanıcıların kaliteli ve özellikle güzel mobilyalar kullanabilmesi için ellerinden geleni yapıyorlar.

İstikbal Viyana

Türkiye’nin bir numaralı mobilya markası olan İstikbal Mobilya da Viyana da yer alıyor. Avusturya’nın en çok insan çeşitliliğine sahip olan şehri Viyana’da bulunan İstikbal Mobilya bayisi sadece Türklerin değil Avusturyalı mobilya müşterilerinin de hizmetine sunulmuş. İstikbal Viyana ile ilgili bilgiyi istikbal viyana adlı yazımızdan alabilirsiniz.

Bellona Viyana

İstikbal Mobilya ve Bellona Mobilya aynı kuruluşun markaları. Boydak Holding’e bağlı olan iki büyük Türk mağazası Viyana’da çok büyük ilgi çekiyor. Geçtiğimiz günlerde açılan Bellona Viyana mağazası da bu ilgiye cevap vermek niyetinde. Bellona Mobilya’nın yurt dışı şubelerinden bir tanesi olan Bellona Viyana, bu markanın yurt dışında daha ilerilere gitmesini hedefliyor. Bu şube hakkında daha fazla bilgi almak için, Bellona’nın Vienna kentinde bulunan şubesiyle ilgili daha önce yazdığımız bellona viyana yazısına göz atmanızı öneririz

Doğtaş Viyana

Türkiye’nin önde gelen mobilya markalarından bir diğeri olan Doğtaş Mobilya da Viyana’da satış yapıyor. Türk mobilyacılığının güzel örneklerini Viyana’da bulunan yerli yabancı halk ile paylaşan Doğtaş Mobilya, kaliteli ve güzel mobilyaları Wien vatandaşlarının beğenisine sunuyor.

Yataş Enza Home Viyana

Yataş’ın kaliteli mobilya markalarından olan Enza Home markasının da Viyana’da şubesi bulunmakta. Geçtiğimiz aylarda bu şube hakkında da tanıtıcı bir yazı yazmıştık. Yataş Enza Home Mobilya’nın Viyana şubesi ve diğer Yataş Enza Home bayileri hakkındaki bilgileri Yataş Bayileri başlıklı yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Etiketler:,

Soru Sor

Viyana’da Bulunan Türk Mobilyaları hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz