Visco Yatak Fiyatları

Visco ya da uzunca viskoelastik yataklar viskoelastik malzemelerden imal edilmiş akıllı yataklar olarak lanse edilmiştir. Uzay teknolojisi olarak da bilere duyurulan visco yatak teknolojisi Amerikan Havacılık ve Uzay Sanayii’nin üretimlerinde kullandığı dilden dile yayılarak bugünkü yatak teknolojisi üreticilerinin üretimlerine ilham kaynağı olmuştur. Visco yataklar üstte bulunan viskoelastik malzemelerle basınç azaltıcı özelliğe sahip yataklardır. Hücreler akıllı olduğu için vücudunuzun şekli ve ağırlığına bağlı olarak hafıza geliştirebilir, böylece vücudunuz için özel şekle girmiş yatakta yatmış olursunuz. Yatak vücudun yapı ve şekline göre şekil alıncaya dek hücreler hareketlenmeye devam eder. Vücuda tam uyum sağlaması ile bilinen visco yatakların fiyatlarını bu sayfada sizlerle paylaştık. Visco yatağın önemli avantajlarından birisi sert yataklarda tek noktalara gelen basınç azalır ve vücuttaki kan dolaşımı optimum seviyeye çekilmiştir. Mutlak basınç azalımı olan ve vücutla tam uyum sağlayan visco yatak fiyatlarını aşağıdaki fotoğraflara bakarak görebilirsiniz. Ünlü markaların ünlü modelleri sizlere sunulmuştur.

Soru Sor

Visco Yatak Fiyatları hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

9 Yorumlar üstünde "Visco Yatak Fiyatları"

Bildir

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Kullanıcı
Mehmet Altay
1 yıl 10 ay önce

Viskolastik perküsyon üstadı olarak bu konu hakkında yorum yapmak istemiyorum. Ama kaliteli ve rahat olduğu konusunda şüphem yok. Dilerseniz deneyelim.

Visco yatağın önemli avantajlarından birisi sert yataklarda tek noktalara gelen basınç azalır ve vücuttaki kan dolaşımı optimum seviyeye çekilmiştir. Mutlak basınç azalımı olan ve vücutla tam uyum sağlayan visco yatak fiyatlarını aşağıdaki fotoğraflara bakarak görebilirsiniz. Ünlü markaların ünlü modelleri sizlere sunulmuştur.

Demişsiniz. Bence gayet yerinde bir açıklama olmuş.

Kullanıcı

[…] Visco yataklarda akıllı sünger dediğimiz çok özel bir sünger kullanılıyor. Altlarına yay koyuyorlar ya da yüksek dansitede poli üreten sünger koyuyorlar ve uyku kalitesini arttırıyorlar. Yaylı yatağın en iyi özelliği etki ve tepki olayıdır. Siz yataklardaki tepkiyle dönersiniz. Yaylı yataklarda uyum çok önemlidir. Kalça ve omuzlar boşlukta kalabilir. Gecede otuz kırk defa dönmemizin sebebi rahat edemememizdir. Sünger malemesi visco yataklarda yorgun kalkmıyorsunuz. Lateks yataklardaki tek fark visco yataklara göre delikli olup hava akımını hızlı sağlayabilen bir malzemeden yapılmış olmasıdır. Visco yatağın tam tersine çökme yerine ittirme hissi verir lateks yataklar. Aralarındaki tek fark full ortopedik yataklarda altlarındaki yay sitemleri… Read more »

Kullanıcı
Kardelen Güneş
1 yıl 10 ay önce

Visko elastik yataklar yatarken uyumanı sağlıyor. Eğer uykun gelmezse kalk bir su iç bir şeyler ye, süt yoğurt gibi şeyler ye mesela yani.

Kullanıcı
Ferhat Kurt
1 yıl 10 ay önce

Visco yatakları çok beğendim, bir tane sipariş ettim. İdaş 1 hafta sonra getirdi pek fena sayılmaz.

Kullanıcı
Mehmet Beken
1 yıl 10 ay önce

idaş alırsan öyle olur ya bizim bozuldu da iade ettik.

Kullanıcı
Eric Gerets
1 yıl 10 ay önce

Visco yataklar diğerlerine göre fiyatlar bakımından biraz pahalı ama visco yatak fiyatları bizi o kadar da etkilemez çünkü ömür boyu sağlıklı olmak işin ucunda var.

Kullanıcı
Ferit Mert
1 yıl 10 ay önce

İDAŞ denen firmadan yatak aldık iki günde cortladı. İdaş hariç istediğinizi alabilirsiniz. Cortlamasın istiyorsanız yataş falan alın ismi benziyor diye idaş almayın.