Visco Yatak Fiyatları

Visco ya da uzunca viskoelastik yataklar viskoelastik malzemelerden imal edilmiş akıllı yataklar olarak lanse edilmiştir. Uzay teknolojisi olarak da bilere duyurulan visco yatak teknolojisi Amerikan Havacılık ve Uzay Sanayii’nin üretimlerinde kullandığı dilden dile yayılarak bugünkü yatak teknolojisi üreticilerinin üretimlerine ilham kaynağı olmuştur. Visco yataklar üstte bulunan viskoelastik malzemelerle basınç azaltıcı özelliğe sahip yataklardır. Hücreler akıllı olduğu için vücudunuzun şekli ve ağırlığına bağlı olarak hafıza geliştirebilir, böylece vücudunuz için özel şekle girmiş yatakta yatmış olursunuz. Yatak vücudun yapı ve şekline göre şekil alıncaya dek hücreler hareketlenmeye devam eder. Vücuda tam uyum sağlaması ile bilinen visco yatakların fiyatlarını bu sayfada sizlerle paylaştık. Visco yatağın önemli avantajlarından birisi sert yataklarda tek noktalara gelen basınç azalır ve vücuttaki kan dolaşımı optimum seviyeye çekilmiştir. Mutlak basınç azalımı olan ve vücutla tam uyum sağlayan visco yatak fiyatlarını aşağıdaki fotoğraflara bakarak görebilirsiniz. Ünlü markaların ünlü modelleri sizlere sunulmuştur.

Soru Sor

Visco Yatak Fiyatları hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
Sevgi Özgün
Ziyaretçi

Merhaba, Ben Mehmet Yetmez’den Kırılma Mekaniği ve İleri Mukavemet dersi aldım ama bu visco malzemesini hala anlamış değilim acaba Kompozit Malzemeler dersi mi alsaydım? Bir de bu yıllarda herkes çok işsiz, işsizliği önlemek için ne yapmak lazım çok mutsuzum intiharı düşünüyorum.

wpDiscuz