Vanessa Mobilya’da KDV İndirimi İçin Son 3 Gün

Bilindiği gibi son zamanlarda mobilya alımları yükseldi. Bunların başta gelen sebeplerinden birisi de düğün döneminin olması. Yapılan istatiksel araştırmalara göre insanlar genellikle eylül ve ekim aylarında evleniyor. Bu da sonuç olarak yeni evlenen çiftlerin temiz mobilyalar kullanmalarının önünü açıyor.

Vanessa Mobilya Türkiye’nin her yerindeki bayileri ile KDV indirimi kapsamında satışlarını arttırmış. Klasik mobilya modellerinin çağdaş çizgilerle bezendiği Vanessa Mobilya’da gelir düzeylerine göre değişik seçenekler de sunulan özelliklerden.

Sektörün tasarım merkezi olma iddiası ile bir reklam filmi hazırlayan firma, 20 bin metrekare üretim sahası, 600 bin saat üretim kapasitesi, yılda 500 bin metrekare kumaş kesimi kesimi, yılda 200 bin metrekare ahşap kesimi, yılda 200 bin metrekare boya, yılda 7200 adet koltuk üretim kapasitesi, yıllık 4200 takım mobilya üretim kapasitesi, her yıl 25 yeni ürün gibi pek çok iddialı sayılabilecek sloglanla mobilya müşterilerinin karşısına çıkıyor. Diğer yandan yaklaşık 250 personel çalıştıran bu firma 4 kıtada tam 40 ülkeye ihracat yaparak ülkenin kalkınmasına da ekstra katkı sağlıyor. 30 bin metrekare showroom bulunan Vanessa Mobilya, Antalya dahil pek çok şehirde mağazaya sahip.

Soru Sor

Vanessa Mobilya’da KDV İndirimi İçin Son 3 Gün hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz