Tempur Yataklar

Tempur, uyku teknolojisinde bir devrim yarattı ve yatağınızın sert ya da yumuşak olması gerekmediğini; her ikisinin de aynı anda olabileceğini kanıtladı. Tempur, ağrılı basınç noktalarını ortadan kaldırıyor, vücudun ihtiyacı olan rahat ve ağrısız uyku pozisyonu arayışını sona erdiriyor.

Tempur Yataklar

Yatak ve yastıklarında kullanılan formül, uyku teknolojisinin en iyi buluşu olarak kabul ediliyor. 1970’lerde NASA’nın Ames Araştırma Merkezi tarafından astronotların karşılaştıkları G basıncını önlemek için geliştirdikleri malzeme, bu yataklarda kullanılıyor. Malzemenin basınç azaltıcı özelliği, vücudunuza mükemmel bir dinlenme fırsatı sunuyor.

Tempur yatak ve yastıkların gece dönmelerini azalttığı klinik olarak test edilmiş ve onaylanmış. Bu testlerde 20 kat daha yüksek maliyetle üretilen öel yapım yüksek teknoloji ürünü yataklara oranla bile daha fazla basınç azaltıcı özellikte olduğu gözlenmiş.Böylece hastaların daha az ağrı çektikleri ve daha derin bir uyku süreci yaşadıkları belirlenmiş.

Tıp uzmanları da, uyku, eklem ve sırt problemleri olan hastalarına tempur ürünlerini tavsiye ediyor. Uyku en önemli yenilenme kaynağımız olduğu için, kusursuz uykuya ulaşmak için doğru yatağı bulmak çok önemli. Tempur Original 21 yatağında kısa süreli indirim kampanyası başlamışken en yakın Yatsan mağazalarını ziyaret edin, ayrıcalıkları yatak odanıza taşıyın.

Tempur dışında benzer bir teknoloji için visco yatak fiyatları adlı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Etiketler:,

Soru Sor

Tempur Yataklar hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz