Robi Mobilya Basel

İsviçre’nin Basel kentinde bulunan Robi Mobilya (Möbel) mağazası hakkında adres ve telefon bilgileri başta olmak üzere tüm bilgiler.

Basel’de 1999 yılından beri hizmet veren Robi Mobilya tam 15 yıllık tecrübeye sahip. 90 metrekare bir mağazadan günümüe kadar gelen bir başarı öyküsüne sahip olan Robi Mobilya, şimdi 1500 metrekare kadar genişlikte hizmet vermenin övüncü içinde.

Robi Möbel Basel

Tek parça ve komple oda imkanları da bulunan Robi Mobilya’da ihtiyacınıza uygun renk ve modelde her türlü mobilya bulunabiliyor.

Robi Möbel Basel

Basel’de bulunan Robi Möbel GmbH firması tamamen müşteri odaklı çalışması ve kaliteli hizmeti ile Basel’de çok tercih edilen mobilya mağazalarının başında geliyor. Kolay ödeme ve teslimat imkanları ile Robi Möbel İsviçre’nin Basel kentinde müşterileriyle buluşuyor. Robi Möbel’in adres ve telefon numarası aşağıda verilmiştir. Hafta içi mesai saatlerinde mağazayı ziyaret ederek aradığınız mobilya modellerine göz atmanızı öneririz.

Adres: Hochgeberplatz 1 4057 Basel, İsviçre.

Telefon: +41 (0) 616310447

Etiketler:,

Soru Sor

Robi Mobilya Basel hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz