Playstation Koltukları

PES veya FİFA, hangisini oynarsanız oynayın playstation tutkusu hemen hemen bütün erkekleri sarmış durumda. Playstation oynarken saatlerce koltuk tepesinde kaldığınız için rahat bir yerde oturmak da önemlidir. Bu yüzden playstation oynamak için iki kişiye özel üretilmiş playstation koltuklarını bu yazmızda sizlerle paylaştık. İki kişi için özel olarak dizayn edilmiş playstation koltukları, ortasında kalın bir kolçak bulundurur, böylece her iki kişi de geniş bir alanda playstation oynama keyfine varırlar. Orta kolçakta bulunan içecek koyma yuvaları sayesinde oyun aralarında içeceğinizi yudumlayabilirsiniz. Koruma özeliği sayesinde kolunuz çarpsa bile içeceğiniz dökülmeyecek, playstation keyfiniz yarım kalmayacaktır.

Soru Sor

Playstation Koltukları hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

7 Yorumlar üstünde "Playstation Koltukları"

Bildir

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Kullanıcı
Batuhan şahin
4 ay 22 gün önce

ACİL FİYAT ALABİLİRMİYİM ?

Kullanıcı
Özgür Güzel
8 ay 21 gün önce

Bakar misiniz

Kullanıcı
halis black
9 ay 1 gün önce

fiyat alabilirmiyz

Kullanıcı
Özgür Güzel
8 ay 21 gün önce

Nie kimse ilgilenmiyor

Kullanıcı
ibrahim YOLCU
9 ay 13 gün önce

merhab benim playstatıon salonum var koltukları değiştirmeyi düşünuyorum nette gezinirken sizin koltukları gördüm ve çok beğendim en az 5 adet almayı düşünüyorum fiatları hakkında tarafıma bilgi vermenizi rica ederim
saygılarımla

Kullanıcı
Rıdvan
10 ay 21 gün önce

Merhabalar bu koltuklari nereden alabiliriz playstation dukkani açacağım acil lutfen.