Paris Mobilya

Paris’ta bulunan mobilya mağazaları hakkında bilgiler. Paris’te nereden ucuz ve kaliteli mobilya alınır? Fransız ve Türk mobilya mağazaları.

Paris kenti herkesin hayallerini süsleyen büyülü bir şehir. Bu kentte Fransızlar kadar Türkler de bu şehirde yaşıyor. Kentin metropolitan havası mobilya satın almak isteyen kişilerin de uğrak noktası olmasını sağlıyor.

Elmo Mobilya Paris

Paris’te bulunan bir Fransız mobilya markası olan Elmo Mobilya, daha çok yerli has Fransızlar tarafından tercih ediliyor. Kaliteli ve güzel mobilyaların bulunabildiği Elmo Mobilya’yı Türkler de zaman zaman tercih edebiliyor.

Adres: 73 Rue de la Chapelle,75018 Paris, Fransa.

Lawrens Mobilya Paris

Paris şehrinde bulunan bir diğer mobilya mağazası ise Lawrens mobilya, kaliteli ve güzel oturma gruplarının bulunduğu Lawrens Mobilya, Türk ziyaretçilerini bekliyor.

Adres: 12 Rue Lagrange,75005 Paris, Fransa

Habitat Mobilya Paris

Parisli vatandaşların ziyaret etmeyi alışkanlık haline getirdiği adeta habit haline gelen bir diğer mobilya mağazası ise Habitat Mobilya. Paris’in merkezi konum avantajını sonuna kadar kullanan Habitat, bu ilde hizmet veren en ilginç mağazalardan bir tanesi.

Adres: 35 Avenue de Wagram,75017 Paris, Fransa

Maison Strosser

2016 yılına girmemize sayılı günler kalmasına rağmen hala marangoz tarzı çalışan mobilya mağazaları da var. Paris gibi modern bir kentte marangoz tarzı çalışan bir mobilya markası, Maison Strosser. Tercih etmek size kalmış.

Adres: 85 Avenue Ledru-Rollin,75012 Paris, Fransa.

İstikbal Mobilya Paris

Türkiye’nin kaliteli ve güzel müthiş mobilyaları ile bilinen markası İstikbal Mobilya’nın Paris şubesi. Bu mağazada birbirinden şık ve temiz istikbal ürünlerini bulmak mümkün. Parisien gurbetçilerin hepsi İstikbal kalitesiyle mobilyalar kullanmanın peşindeler. Bu mobilyalar kaliteli olmakla birlikte pek çok şekilde vatandaşlara katkı sağlıyor. Hem ucuz hem de dayanıklı olması İstikbal’in Paris’te tercih edilme sebeplerinin başında geliyor.

Birinci Şube: 100, Avenue Aristide Briand 93320 Les Pavillions
İkinci Şube: Z-1 La Grefferie 1, Rue Du Chene a Champagne 91700 – Fleury

Atmosphere Mobilya Paris

Şehrin o mükemmel atmosferini sizlere sunan Atmosfer Mobilya, Paris kentinde satış yapan bir diğer mobilya mağazası. Bu mağazada da birbirinden şık ve güzel mobilyalarla karşılaşmanız hiçten bile değil.

Adres: 18 Rue de Châteaudun,75009 Paris, Fransa.

İpek Mobilya Paris

Söylenene göre İpek Mobilya, Paris’teki şubesine yeni modeller getirmiş. Bu yeni ipek mobilya paris modelleri sizler için özel olarak üretilmiş ve tamamen Türk mobilyaları. Yani kalite güvencesi yüzde yüz yerli.

Adres: 112, Avenue Lenine-93380 Pierrefitte S/Seine, Paris, Fransa.

Miniprix Mobilya Paris

Paris’te bulunan bir diğer mobilya mağazası ise Meubles Miniprix. Miniprix Mobilya hakkında Fransız yorumu: J’ai trouvé chez eux un produit correct et pas cher. Donc je suis content.La livraison a tardé mais pour le prix, il faut être pas trop dur non plus!

Adres: 167 Rue Saint-Maur,75011 Paris, Fransa.

Soru Sor

Paris Mobilya hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz