MOSDER Mobilya Festivali

Tüm Türkiye’yi kapsayan MOSDER Mobilya Festivali’nin birincisi bu yıl düzenleniyor. 30 Kasım’a kadar devam edecek olan MOSDER Mobily Festivali yeni evlenenler, mobilyalarını değiştirmek isteyenler ve kaliteli mobilyalara daha ucuza sahip olmak isteyenler için yaratılmış cazip bir fırsat.

MOSDER Mobilya Festivali 17 Ekim’de başladı ve 30 Kasım 2014 tarihine kadar devam edecek. Mobilyada yılın en büyük indirimleri sözüyle yola çıkan MOSDER Mobilya Festivali, her şehirde festivale katılımcı arıyor. Türkiye’nin öncü mobilya markalarının ucuza satış yapması amaçlanmış. Bu festivalde her mobilya markası kendi indirim kampanyasını kendisi düzenliyor. Sizlere bu kampanyalardan en avantajlı olanı seçmek kalıyor.

Yılda bir defa düzenlenmesi düşünülen mobilya festivali ile Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği üyesi 56 mobilya markası indirim kampanyası düzenliyor. MOSDER ya da tam adıyla Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği mobilya sektörünün öncü markalarını bir arada toplayan mobilya sektörünün yarısından çoğunu temsil eden bir dernek olarak göze çarpıyor. Türkiye’nin hemen her yerinde üyesi bulunan bu dernek aynı festivali önümüzdeki yıllarda da devam ettirme niyetinde. Festivale Alfemo, Bellona, Çilek, Doğtaş, İpek, İşbir, İstikbal, Kelebek, Kilim, Mondi,  TepeHome vs Yataş gibi sektörün önde gelen mobilya markalarından 56 marka katılıyor.

Etiketler:

Soru Sor

MOSDER Mobilya Festivali hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
trackback
Kelebek Mobilya’dan Yüzde 50’ye Varan İndirim | Mobilya Kulübü

[…] ← Kelebek Mobilya […]

wpDiscuz