Mondi’den 1200 TL İndirim Fırsatı

2015’in sonu yaklaştıkça mobilya firmaları bir bir yeni kampanyalar oluşturmaya başladı. Bunların bir yenisine de Mondi Mobilya eklendi. Mondi’de yapacağınız belli miktardaki alışverişlerde anında 1200 TL hediye çeki alabiliyorsunuz. Üstelik bu hediye çekini anlaşmalı olan mağazalara giderek anında harcayabilirsiniz.

Kaç paralık alışverişe hediye çeki kazanabilirim?

Mondi Mobilya’da her şey çok güzel. Mondi’nin bu kampanyasından yararlanabilmek için öncelikle 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Ardından 5900 TL tutarında bir mobilya alışverişi yapmanız gerekmekte. Bu tutar kadar alışveriş yaptığınız zaman size anında 600 TL değerinde bir hediye çeki veriliyor.

İşin daha güzel yanı ise ikinci bir 600 TL için bir 5900 TL daha alışveriş yapmanız gerekmiyor. Toplamda 8900 TL ve üzeri alışveriş yaparsanız anında 1200 TL değerinde hediye çeki geliyor.
Kampanya Türk halkından yoğun ilgi görüyor. Daha ilk günlerden itibaren yoğun talebe cevap vermekte güçlük çeken Mondi bayileri satışlardan memnun olduklarını dile getirdi. 1 Ocak 2016 tarihine kadar geçerli olacağı söylenen bu kampanya yeni mobilya almak isteyenlerin kaçırmaması gereken kampanyaların başında geliyor.

Mondi 1200 TL

Mondi’den yapacağınız belli tutardaki alışveriş size tam 1200 TL hediye çeki olarak geri geliyor.

Soru Sor

Mondi’den 1200 TL İndirim Fırsatı hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz