Mondi Serenat Delüx Koltuk Takımı

Mondi Mobilya’nın ucuz ve kaliteli ürünlerinden. Mondi Serenat Oturma Takımı. Takım olarak Üçlü Koltuk, ikili koltuk ve berjerden oluşuyor. Siz arzu ederseniz bunları arttırıp azaltabildiğiniz gibi tek tek de satın alabilirsiniz. Takım iki farklı renk seçeneği ile bizlere sunulmuş. Genel olarak gül kurusu ve mavi modellerin tek farkları üzerindeki kumaş farkları. İki model arasında bir fiyat farkı bulunmazken. Mondi Mobilya, Türkiye’de yükselişini sürdürecek gibi görünüyor. Misafirlerinizle mütevazı ve country tarzı bir oturma deneyimi sunan Serenat Delüx Takım pastel tonları ile göz yormadan misafirlerinize keyifli misafirlik deneyimi sunuyor. Yeni nesil mobilyalarda standart haline gelen yüksek ahşap ayaklar bu modelde de göze çarpıyor. Bilindiği gibi bu tür mobilyalardaki yüksek ahşap ayaklar mobilyaların altının elektrikli süpürge ile daha rahat temizlenerek ortamdaki tozun uzaklaştırılmasına olanak sağlamakta. Diğer yandan çiçek desenli berjer yapısı ile kırlentlerin uyumu son derece takdire şayan. Bir diğer dikkat edilmesi gereken husus da üçlü ve ikili koltukların ikisi de sandıklı. Böylece fazlalık eşyalarınızı bu gizli bölmelere koyabilir, gerektiğinde kolayca kaldırarak erişebilirsiniz. Üstelik çekyat tarzı bir tasarım ile bezenmiş olan bu koltuk takımında gece yatıya kalacak olan misafirlerinizi geniş ve ferah bir şekilde çift kişilik yatakta yatma olanağı sunabiliyorsunuz. İşin özü Mondi Serenat Delüx Takım Mondi’nin yeni modellerinden. Gönül rahatlığıyla kullanabilir, sevdiklerinize de önerebilirsiniz.

Mondi Serenat Delüx Takım’ın bu ay için Mondi.com.tr’deki fiyat listesi aşağıdaki gibi. Tek tek alabileceğini gibi takım olarak da alabiliyorsunuz.

Temmuz-Eylül 2015 Kampanyası Peşin İndirimli Peşin
Serenat Berjer 668,00 568,00
Serenat Delüx Takım (1) 3.516,00 2.990,00
Serenat Delüx Takım (3+2+B) (2) 2.740,00 2.330,00
Serenat İkili Koltuk 982,00 835,00
Serenat Üçlü Koltuk 1.090,00 927,00

Soru Sor

Mondi Serenat Delüx Koltuk Takımı hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz