Mobetto Mimoza Yemek Odası Takımı

Modalife Mobilya’nın alt ürünü olarak piyasaya sürülen Mobetto Mobilya’nın bu ürünü beyaz ve kahve renklerinin güzel harmanlanması ile oluşmuş bir yemek odası takımı. İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Kocaeli, Bursa, Adana, Mersin, Samsun, Manisa, Eskişehir, Denizli, Kırıkkale, Çorum, Yozgat, Kırşehir, Hatay ve Gaziantep illerinde satışın bulunduğu Mobetto Mimoza Yemek Odası Takımı uygun fiyatı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Türkiye’nin yaklaşık 4’te 1’ine dağıtım olanağı olan bu takım yukarıda belirtilen illerde tercih edilebilir. Yaklaşık 1500 TL civarında olan piyasa fiyatı ile hesaplı sayılabilecek yemek odası takımı olan Mobetto Mimoza Yemek Odası Takımında pek çok parça beraberinde gelmekte. Konsol, konsol aynası, vitrin, tv sehpası, masa, sandalye gibi yan ürünler de müşterilere sunuluyor.

Milas ceviz ve parlak beyaz olarak adlandırılan renklere sahip olan bu yemek odası takımlarının panel mobilya ürünleri 1.8 cm kalınlığında ve birinci sınıf yonga levha olduğu söyleniyor. Lamine kaplama yüzeyler ile darbelere karşı dayanıklı olduğu görülen Mobetto mobilya ürünlerinin sandalyelerinin ahşap yerine PVC olması ufak bir detay olarak göze çarpmakta.

Etiketler:

Soru Sor

Mobetto Mimoza Yemek Odası Takımı hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz