Kilim Hanzade Koltuk Takımı

Kilim Mobilya’nın yeni tasarımlarından Hanzade Koltuk Takımı Türk renklerini barındırıyor. Turkuaz ve beyazın hakim olduğu bu koltuk takımında Osmanlı ezgileri de yer alıyor. Bir adet üçlü beyaz koltuk, bir adet üçlü mavi koltuk ve iki adet berjerden oluşmaktadır. Sırt minderleri ve dekoratif kırlentlerin yer aldığı hanzade koltuk takımında oturma bölümünde rahatlığı sağlayacak yüksek densiteli süngerler kullanılmış. Tam emin olmamakla birlikte alınan bilgiye göre sıvı geçirmeyen soft kumaşların kullanıldığı Kilim Mobilya Hanzade koltuk takımında membran klapaların da olduğu görülmekte. Yerlerin kolay temizlenebilmesi için yüksek ayakların tercih edildiği bu modelde şıklıkla sadelik birlikte sunulmuş. Takımın tamamını satın alabildiğiniz gibi Hanzade kanepe ve hanzade berjerleri de tek olarak satın alabiliyor olmanız güzel bir opsiyon olarak göze çarpıyor.

Etiketler:, ,

Soru Sor

Kilim Hanzade Koltuk Takımı hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
Muzeyyen
Ziyaretçi

Ben bu koltuk takimini aldim amasonradan gordum oturma yerinin alti siyah hepsi boylemi hosuma gitmedi yapacak bişey yok diorlar

Ebru Açıkgöz
Ziyaretçi

Hanzade takımını nereden alabilirim? Çok güzelmiş.

wpDiscuz