Kelebek’ten Genç Odası Alana Yatak Hediye

Türkiye’nin en eski mobilya markalarından Kelebek, yaptığı kampanya ile genç odası almak isteyenlerin yüzünü güldürüyor. Bu kampanya ile genç odası alanlara bir adet tek kişilik yatak hediye ediyor. MedTherapy Prime serisine ait bu tek kişilik yatak Kelebek Mobilya‘nın müşterilerine hediyesi olarak sunuluyor. Genç odası modüllerinden en az 4 tane alan herkese bir adet yatak hediye. Üstelik anında. Yani teslimatta yatak da geliyor.

Kelebek Mobilya kampanyaları, genç odası almak isteyenlerin kaçırmaması gereken fırsatlardan. Bilindiği gibi MedTherapy Prime serisi yataklar kaliteli ve konforlu bir uyku deneyimi sunar. Kelebek’ten genç odası alarak yeni bir yatak sahibi de olabilirsiniz. Üstelik kampanyada sınır yok. Yani Kelebek’ten 3 tane genç odası takımı aldığınıda tam 3 tane tek kişilik yatak hediye olarak kazanabilme şansı yakalıyorsunuz. Dikkat, kampanyanın son tarihi 31 Ekim 2015, çok fazla zaman kalmadığını belirtmek isteriz.

Soru Sor

Kelebek’ten Genç Odası Alana Yatak Hediye hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz