Kelebek Mobilya Kdz. Ereğli Şubesi Açıldı

Kelebek Mobilya yenilenen yüzüyle Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde açıldı. Kelebek Mobilya Satış Müdürü Ali Serdar Sorfük Kelebek Mobilya’nın bulunduğu her yerde bir numara olmak istediklerini dile getirdi.

Ülkemizin en eski mobilya markalarından Kelebek Mobilya, Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde yeni mağaza açtı Açılışa Mehmet Keleş gibi çok sayıda isim çelenk gönderdi. Kelebek Mobilya adına açıklama yapan Mutfak ve Mobilya Satış Direktörü Ali Serdar Sorfük, her yerde bir numara olmak istediklerini dile getirdi.

Hem modüler hem popüler mobilya markalarından Kelebek Mobilya açılışlarla gelişimini sürdürüyor. Geçtiğimiz aylarda çok sayıda açılış yapan Kelebek Mobilya bu açılışlara bir yenisini ekledi. Açılışa Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Kelebek Mobilya Satış Direktörü Ali Serdar Sorfük, Pazarlama Direktörü Erkan aydın ve çok sayıda seçkin isim katıldı.

Soru Sor

Kelebek Mobilya Kdz. Ereğli Şubesi Açıldı hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz