Kelebek İkarus 4002 Oturma Grubu

Kelebek Mobilya uzun yıllardır ülkemizde en beğenilen mobilyaları üretiyor. Herhalde müşterilerin tek şikayeti kendisini yenileyememesi. Yıllardır aynı tasarımı piyasaya sürdüğünü iddia eden müşteriler oldukça fazla. Aslında Kelebek yıllardır yeni tasarımlarla bizleri güzel ve kaliteli mobilya ile buluşturuyor. Yaygın kanının aksine her seferinde farklı ve güzel tasarımlarla karşılaşıyoruz. Bu yeni tasarımlardan birisi de İkarus 4002 modeli. Bu modelde İskandinav tarzının asaletini yansıtan Kelebek Mobilya, o bilinen dayanıklı ahşap iskeletini Kelebek güvencesi ile müşterilerine sunmuş. Retro çizgileri ile birlikte konfordan da ödün vermek istemeyen Kelebek her ikisini bir arada sunmayı biliyor. İkarus modelinde daha sade bir ambians yaratan Kelebek Mobilya, istediğini de başarmışa benziyor. Fiyatının da bu kaliteye göre oldukça uygun olduğu gözlerden kaçmıyor. Bir adet tekli koltuğun liste fiyatı 634 TL iken bir adet ikili koltuğun liste fiyatı 1067 TL olarak göze çarpıyor.

Soru Sor

Kelebek İkarus 4002 Oturma Grubu hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
Kübra Kabatürk
Ziyaretçi

Mumdan kanatlı bir adamın denize ulaşmasından bahseden ikarus gibi. Yani ikarus bir kuş değil ama adam kendine kanat yapmış Hezarfen Ahmet Çelebi gibi. İşte güneşe yaklaşınca mum erimiş adam düşmüş ölmüş diyorlar. İşte ikarusun hikayesi buradan ileri gelir. Kelebek Mobilya da İskandinav Mitolojisi’ne atıfta bulunarak adını İkarus koymuş.

wpDiscuz