Karizma Akıllı Sehpa

18 santimetrelik melamin kaplı birinci sınıf yonga malzemeden üretilen Sanal Mobilya Karima Akıllı Sehpa ile artık hem sehpa, hem de yemek masası sahibi olacaksınız. Bu ürünle birlikte çok amaçlı kullanabilen kaliteli bir mobilya ürünü sizleri bekliyor. Leon ceviz ve beyaz renkte modelleri bulunan karizma akıllı sehpa tıpkı adı gibi karizmatik. Fonksiyonel kullanımı ile kalite ve zerafeti de birlikte getiriyor. Masaya ihtiyacınız olmayan zamanlarda toplanarak küçük bir sehpa boyutlarına inebilen karima akıllı sehpa, gerektiğinde ise dört kişilik bir yemek masası görünümüne kavuşabiliyor. Piyasada 380 TL ila 150 TL arasında fiyat etiketlerinde satışı bulunan karizma akıllı sehpa bir akıllı sehpadan bekleyebileceğiniz özellikleri sizlere sunuyor. Ürün alıcılarına demonte biçimde gönderilmekte ve kurulumu da oldukça kolay.

Soru Sor

Karizma Akıllı Sehpa hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
Elif Çınar
Ziyaretçi

Merhaba, bu ürünü geçenlerde n11.com sitesinden satın aldım hemen geldi çok memnun kaldım sonra annemlere de aldım bir tane kendime beyaz onlara ahşap rengi aldım herkese tavsiye ederim.

wpDiscuz