Japon Mobilyaları – 5 Harika Zen Oda Tasarımı

Pek çok tasarımcı ev tasarımlarını geliştirmek için Japon fikirlerine göz atıyor. Evin tamamı o tarzda olmasa bile arkaplanda bulunan bazı ilkelerle ev tasarımının geliştirilmesi garanti ediliyor. Kayınvalidemin Güney Amerika tarzından antikalar içeren oldukça geleneksel bir evi var.  Kendi görüşüne uygun birkaç sanat baskısı veya dekoratif ekranları kullanmayı seviyor. İşte bu herhangi bir yerleşim planına ufak Zen dokunuşları katabileceğimizin çok güzel bir örneği. Bunlar için aşağıda sizle paylaşacağımız on fotoğraf ilginizi çekebilir. Bu yazımız evinizi uzakdoğu tarzında mobilyalarla döşemek isteyen kişiler için ilham verici örnekler içermektedir.

Japon Mobilyası Yastık Minder

Geleneksel masa ve sandalye takımına ne dersiniz? Bu sandalyelerin en güzel yanı hiç şüphesiz minderleri. Böylece misafirleriniz uzun süre rahat bir şekilde oturabilirler. Sandalyeler arkaya eğik bir sırta sahip, bu sayede misafirler isterse dik oturabilir, isterse arkaya yaslanarak konforun tadını çıkarabilir.

Japon Mobilyası Alçak Yatak

Tipik bir platform yatağı, fotoğrafta da görüldüğü gibi yere çok yakın. Baş ve ayak tarafındaki ekstra korkuluk çerçeveleri kitap, gözlük veya akıllı telefonunuzu koyabileceğiniz şekilde işlevsel.

Japon Mobilyası Bank

Yemek masasında sandalyelerle bankın uyumu sizce de hoş değil mi? Akıllıca bir fikir. Bank istediğiniz yere taşılabilir böylece fazladan misafirler için eksik sandalye problemi ortadan kalkmış olur. Normal zamanlarda da dört sandalye ile çekirdek bir ailenin kullanımı için son derece ideal bir masa sandalye takımı.

Japon Mobilyası Mavi Ekran

Özel ekranların yaygınlığına dikkat edin. Bu tür evlerde bilinen bir metod. Mavi arkaplanlı olanı gerçekten çok güzel. Odanıze ekstra bir hava katabilir. Yer döşemeleri de mükemmel bir hava katmış. Diğer objelerle de doğal bir uyum içinde olduğu gözlenebilir.

 

Soru Sor

Japon Mobilyaları – 5 Harika Zen Oda Tasarımı hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz