İstikbal’den Gençlere Karne Hediyesi

İstikbal Mobilya’nın Haziran ayına özel çok güzel bir hediyesi var. Gençlere özel! Karnesini getiren herkese İstikbal’den indirim yapılıyor. Karnenin durumu ne olursa olsun tüm öğrencilere yüzde 10 indirim sunuluyor. Üstelik başka indirim varsa bu indirim ile de birleşiyor.

İstikbal Genç Odası 2016 Kampanya

İstikbal Mobilya’nın bu sene yaptığı kampanyalara bir yenisi daha eklendi. Haziran ayı süresince yapılacak İstikbal Genç Odası alışverişlerinde gençlere müjde geliyor. Yaptığınız alışverişlere %10 karne hediyesi sunuluyor. Kampanya İstikbal’in belli genç odası modellerinde geçerli. İstikbal Kayra Genç Odası, Flora Genç Odası ve Arya Genç Odası için geçerli olan bu kampanya ile gençlerimiz daha ucuza İstikbal kalitesiyle kavuşmanın keyfini yaşıyor.

Bu özel kampanya 30 Haziran 2016 tarihine kadar geçerlidir. İstikbal Mobilya istediği takdirde daha önce de kampanyayı sonlandırma hakkında sahiptir. Satın almadan önce en yakın İstikbal bayisi ile görüşerek fiyat teyidi yapmayı unutmayın.

Etiketler:

Soru Sor

İstikbal’den Gençlere Karne Hediyesi hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz