İstikbal’den Bayram İndirimleri

Ramazan Bayramı’na sayılı günler kaldı. Bu günlerde de mobilya firmaları birbiri ardına indirimler ile müşterilerinin yüzlerini güldürmeye başlıyor. Bunlardan bir tanesi de İstikbal Mobilya’dan geldi. İstikbal’de indirim bayramı ile daha uygun fiyat ile mobilya sahibi olmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

İstikbal oturma grupları 2383 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 1 Temmuz 2016 ile 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında geçerli olan üçlü, ikili ve 2 tekli koltuğa sahip olan Star takımı için geçerli olan bu fiyat tüm İstikbal bayilerinde geçerlidir.

Star Maksi Koltuk Takımı‘nı buraya tıklayarak detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

İstikbal Mobilya’da bayram indirimleri Star koltuk takımı ile de bitmiyor. Ferro bazalarda da güzel indirimler sizleri bekliyor. 31 Temmuz 2016 tarihine kadar yüzde 25 + yüzde 10 indirim sizleri bekliyor. Yapacağınız alışverişlerde %25+10 indirimlerle sizleri rahat ve kaliteli bir mobilya deneyimi bekliyor.

Soru Sor

İstikbal’den Bayram İndirimleri hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz