İstikbal Zürich

İsviçre’nin Zürich kentinde bulunan İstikbal Mobilya mağazası ve bu bayi hakkındaki diğer bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.

İstikbal Mobilya, müşterilerini memnun etmek için elinden gelenin fazlasını yapıyor. Bunun en güzel örneği de İstikbal Mobilya’nın İsviçre’de bulunan Zürich şubesinde görülebilir. Türkiye’den Avrupa’nın diğer ucu Zürich’e mobilya gönderen İstikbal Mobilya, Zürich’te yaşayan soydaşlarımızın kaliteli ve güzel mobilya kullanmalarını sağlıyor. Kaliteli ve güzel olmasının yanında ucuz ve sağlam da olan İstikbal Mobilya modelleri, Avrupa’nın büyük kentlerinde olduğu gibi Zürich’te de oldukça ilgi çekiyor.

İstikbal Zürich

İstikbal Mobilya Zürich

Türkiye’nin en sevilen mobilya markalarından olan İstikbal, şimdi İsviçre’de yaşayan Türk diyasporasının da ayağına geliyor. İsviçre’de yaşıyor ve İstikbal Zürich’e uğramak istiyorsanız aşağıdaki adrese giderek mobilya modellerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Adres: Brandstrasse 45,8952 Schlieren, İsviçre.
Telefon Numarası: +41 44 730 23 23

İstikbal Zürich, haftanın 6 günü tam 10 saat açık ve hizmet veriyor. sabah 9.30 ile akşam 19.30 arasında sınırsız bir İstikbal kalitesi sunan bu mağaza Cumartesi günleri de açık. İstikbal Mobilya’nın eşsiz modelleri ile evinizi canlı ve ferah tutun!

Etiketler:

Soru Sor

İstikbal Zürich hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz