İstikbal Yorganlar

Yorganlar, güzel bir uyku için en önemli ev tekstlili ürünlerinin başında gelir. Daha çok kış aylarında kullanılan yorganların konforlu olması, sağlıklı bir uyku için kullanıcıların en çok ihtiyacı olan şeylerin başında gelmektedir. İstikbal Mobilya, sağlıklı ve güzel bir uyku için yorganınızı üç yılda bir değiştirmenizi öneriyor. Durun daha bitmedi, yorganlar şimdi İstikbal Mobilya’da pek çok farklı desenleriyle sizlerle buluşuyor.

İstikbal Beyaz Yorganlar

İstikbal Mobilya’nın müşterilerine temiz ve pırıl pırıl sunduğu beyaz yorganların bulunduğu beyaz seride, kaliteli kumaşlarla harika yorganlar elde edilmiş. Renginin beyaz olması saflık ve temizlik sembolü olan İstikbal beyaz seri ile yataklarınız bir gelin gibi.

İstikbal Dreamland Yorganlar

İstikbal’in bir diğer yorgan serisi de dreamland serisi. Bu seride hayal ülkelerine yolculuk yapmanız hiçten bile değil. Güllü yorganlar, formula 1 yorganı ve kız kulesi desenli yorganlar bu serinin en gözde ürünlerinin başında geliyor. İstikbal’in satışa sunduğu Dreamland yorganlar ile yataklarınız düş ülkeleri gibi olacak.

İstikbal Sleepwell Yorganlar

Sleepwell kelimesi İngilizce’de iyi uyumak anlamına geliyor. İyi uyumanın yorganlar ile ilişkisini iyi bilen İstikbal, iyi bir uyku için özel olarak geliştirdiği sleepwell yorganlarını sizlere sunuyor.  Forest ve Amour isminde iki güzel modeli bulunan Sleepwell yorganlar ile uykularınız bölünmeden neşeli ve huzur dolu geceler sizinle olsun.

İstikbal Hayal Kahramanları Yorganları

Hayal kahramanları yataklarınıza gelsin istemez misiniz? Özellikle çocukların çok seveceği hayal kahramanları, bu yorganlar ile yatak odanızdan içeriye giriyor. Her akşam uyumadan önce sevdiği hayal kahramanına iyi geceler demek herhalde her çocuğun hayali olsa gerek.

Yorganların kumaşı yüzde yüz pamuktan yapılmış olup oldukça kalitelidir. İç dolgu malzemesi olarak ise çoğu yüzde yüz polyesterdir, polyester olmayıp kuş tüyü yorgan olanlar da vardır.

İstikbal yorganlar, Türkiye genelinde tüm İstikbal Mobilya bayilerinde bulunabilir. Siz de mışıl mışıl, huzur dolu bir yatak deneyimi için istikbal yorganları tercih edebilirsiniz. Eminiz ki oturduğunuz yere yakın bir yerlede İstikbal Mobilya bayisi bulunmakta. O bayiye gidin ve isteğinize uygun konfor dolu yorganlardan bir tanesini alın. İyi uykular! 🙂

Etiketler:

Soru Sor

İstikbal Yorganlar hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz