İstikbal Wiener Neustadt

Viyana’nın güneyinde yer alan Avusturya’nın şehirlerinden biri olan Wiener Neustadt, mobilya satın almak kişiler tarafından ikamet yeri olarak tercih ediliyor. Bu şehir, Macar savaşlarıyla ünlü. Wiener Neustadt yaklaşık 800 yıl öncesinde kurulmuş. O yıllarda Türk asıllı olan Macarlar şehri ele geçirmek için kuşatlamalara başlamış. Bunun üzerine savunma amaçlı olarak Wiener Neustadt şehri kurulmuş.

Toplam 61 kilometrekare yüzölçümüne sahip bu şehirde pek çok mobilya mağazası bulunmasına rağmen ne yazık ki şu anda bir İstikbal Mobilya mağazası bulunmuyor. Bu bölgede yaşayan gurbetçilerimiz dilerlerse online olarak istedikleri modelin siparişini verme özgürlüğüne sahip. İstikbal Mobilya‘nın güzel modellerinden sizler için seçtiklerimizi fotoğraf galerisinde bulabilirsiniz.

Akal Mobilya Wiener Neustadt

Wiener Neustadt’ta faaliyet gösteren bir diğer Türk firması, Akal Mobilya. Üstün tecrubesi ve Türk kalitesiyle Wr. Neustadt’da yaşayan kişilere güzel mobilya hizmeti veriyor. Ayrıca zaman zaman yaptığı küçük çekilişlerle mobilya sevdalılarını mutlu eden Akal Mobilya, müşterileri ile interaktif etkileşim içinde olmayı sevenlerden.

Kika Mobilya

Endüstriyel olarak Wr. Neustadt’ta hizmet veren Kika Mobilya, Avusturyalı yurttaşlar ile yerel bir bağ kurmuş. Bu bölgede yaşayan insanlar bu büyük mobilya marketine büyük ilgi gösteriyorlar. Bir diğer deyişle insanlar buradan mobilya almaya bayılıyorlar. Eğer kısa bir süre için Wr. Neustadt’ta bulunuyorsanı Kika Mobilya’nın ucuz ürünlerinden birini tercih edebilirsiniz.

Soru Sor

İstikbal Wiener Neustadt hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz