İstikbal Wien

Türkiye’nin en büyük mobilya üreticilerinden İstikbal Mobilya, Avusturya’nın başkenti Wien’de de faaliyet gösteriyor. İstikbal’in geldiğini öğrenen Wien şehrinde yaşayan gurbetçi vatandaşlar çok mutlu görünüyorlar. Bu şehirde bulunan İstikbal mağazasında istedikleri kaliteli ve ucuz mobilyaları alma fırsatını kaçırmak istemeyen Avusturya’da yaşayan Türkler, İstikbal’in bu mağazasına ilgi gösterdiler. Birinci dünya savaşının öncesinde Viyana, Avrupa’nın dört büyük şehrinden biriydi. Bu savaşla birlikte yaşanan insanlık ayıpları sonucu kent, nüfusunun önemli bir bölümünü kaybederek dünyanın sayılı şehirler arasındaki yerini yitirdi.

Viyana’yı Türkler ele geçirdi

Osmanlı zamanında askeri kuşatmalarla ele geçirilemeyen Viyana, günümüzde sosyal yollarla ele geçirildi. Viyana’da yaşayan Türk sayısı azımsanamayacak fazla. Bu sebepledir ki bu şehir, artık Türkler tarafından ele geçirilmiş şeklinde komik ve imalı bir yakıştırma ile karşılaşabiliyor.

İstikbal Wien’de çok tercih ediliyor!

İstikbal Mobilya’nın Wien’de bulunan mağazasında; oturma grupları, yatak odaları, yemek odaları, genç odaları, yataklar, bazalar, halılar ve benzeri pek çok kaliteli mobilya ürünü bulunuyor. İstikbal, bu yüzden kaliteli ve konforlu bir evde yaşamanız için gereken imkanları sunuyor. Wien halkına gereken en iyi şekilde hizmet veren İstikbal, Türk mobilyacılığının Avrupa standartlarının ne kadar üstünde olduğunu kanıtlar nitelikte hizmetlerini sürdürüyor.

İstikbal Wien şubesine, aşağıdaki adres ve telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Her ev Avusturya’da bile güzel İstikbal’le 🙂

Adres: Trillergasse 4 A-1210 Wien, Avusturya.
Telefon: +43 1 890 60 24

Not: İstikbal Viyana dışında İstikbal Mobilya ile aynı şirkete bağlı olan Bellona Viyana adresine de bakabilirsiniz. Viyana’da yeni açılmış olan Bellona Viyana, hayli dikkat çekeceğe benziyor.

Soru Sor

İstikbal Wien hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
trackback
Bellona Viyana | Mobilya Kulübü

[…] ile bu kentin ihtiyaçları da karşılanmış oldu. Kentte yaşayan Türk vatandaşları İstikbal Viyana‘dan sonra Bellona Viyana‘nın da açılması ile rahat bir nefes almış oldu. Wien […]

Viyanalı Selim
Ziyaretçi

Hmm viyana için güzel fırsat. Şimdi baltacı memo paşa düşünsün 😛

wpDiscuz