İstikbal Viva Koltuk Takımı

İstikbal Viva Koltuk Takımı ile Akdeniz’in o eşsiz mavisi, begonvilin ihtişamlı fuşya rengi ile buluştu. İstikbal Mobilya yine renk renk ve kaliteli mobilya modeli Viva Koltuk Takımı ile bizlerle. Renkleriyle olduğu kadar yatak olma özelliği olan üçlü koltuk ve sandıklı ikili ile rahatlık konusunda da başarılı. Viva koltuk takımında üçlü ve ikili koltuk ünitelerinin kol bölgelerinde bulunan dikiş, kol önlerindeki filtrelerle modernlik ve şıklık bir arada. İstikbal Viva Koltuk Takımı, tek renk olarak sipariş edilebildiği gibi farklı renklerde de kombine edilebilir. Viva koltuk takımında ikili ve üçlü ünitelerin kol kısmında makrame uygulaması ve berjerin orta kısmında devam eden makrame uygulaması bütünlüğü sunar. Polo yeşili, glory gül kurusu, polo mavi sarı renkleri, polo yeşil pudra, line fuşya mavi renkleri ile aykırı tonların güzel kontrastını sunuyor.

Soru Sor

İstikbal Viva Koltuk Takımı hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
istikbalmagduru
Ziyaretçi
istikbal mi bir daha asla İstikbal den koltuk takımı aldım defalarca servis gördü sürekli dikişlerden atıp atıp kaplandı koltuk sevise tasına tasına eski gibi oldu adakar garanti koşullarında sitesinde dört kez aynı hata tekrarlananın para iadesi indirim veya yenisi ile değişme hakkı yazarken servis hayır biz servisiz o kanun uygulanmaz bitince de yırtık koltuk kalacak demek evde bu nasıl servis nasıl müşteri hizmetleri merkezini arayıp şikayet edince de ilgilenilmiyor yine servise aktarıyorlar o zaman hala sökülmeyen dikişli kumaş bulamıyorlarsa hangi koltuğa hangi kumaş gider bilemiyorlarsa çekyat ve koltuk kumaş türü anlayamıyorlarsa bizdea acemilik gideriyorlarsa kalite diye yüksek fiyatla satıyorlar düsük… Read more »
wpDiscuz