İstikbal Utrecht

istikbal utrecht

Hollanda’nın en büyük yeri neresidir desek herhalde Amsterdam veya Rotterdam derdiniz. Ama yanıldınız. Utrecht, Hollanda’nın en kalabalık eyaleti. Bu eyaletin merkezi ise Utrecht şehri. Bu şehir oldukça güzel ve metropolitan bir şehirdir. Orta çağlarda Hollanda bölgesinin hristiyan ayin merkezi olan Utrecht’e uzun yıllar boyunca hristiyanlar tarafından akın edilmeyi sürdürülmüştür. 1700’lü yıllardan itibaren ise gelişmekte olan Amsterdam bu şehrin hristiyan bağımlılığını emmiş ve öneminin yitirilmesine yol açmıştır. Bu şehirde bir adet Utrecht Üniversitesi bulunur.  Ulaşım sistemi ile de başarılı bir konumda olan Utrecht, Hollanda’nın her yerinden ulaşıma açıktır. Bu şehrin bir diğer özelliği ise güzel futbol oynayan bir futbol takımı vardır.

İşte böyle bir şehirde Türkiye’nin en nadide mobilya üreticilerinden İstikbal olmazsa olmaz. Utrecht kentinde faaliyet sürdüren İstikbal, eşsiz tecrubesini Hollanda vatandaşlarına aktarıyor. Hollanda’da yaşayan yerli yersiz tüm vatandaşlar İstikbal’in mobilyalarından kullanma şansı yaşıyor. Bir diğer deyişle Utrecht’in sahip olduğu önem İstikbal ile katlanıyor. Eğer siz de Utrecht’te yaşıyor ve İstikbal Mobilya hakkında bilgi edinmek istiyorsanız size en yakın İstikbal mağazasına giderek mobilyalara bakabilirsiniz. Nakliye ve diğer fırsatlarla ilgili size mağazada etraflıca bilgi verileceğinden kuşkunuz olmasın.

Soru Sor

İstikbal Utrecht hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz