İstikbal Star Maksi Koltuk Takımı

Sıradanlığa veda etmek isteyenler için İstikbal’den Star Maksi ismindeki koltuk takımı uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Starlar gibi bir yaşama merhaba deyin sloganı ile pazara sürülen Star Maksi koltuk takımı şıklığın yanında konforu da müşterilerine tattırma garantisi eriyor. İstikbal’e ait Zero-Wall (sıfır duvar) teknolojisi kullanılarak koltuğu çekmeden yatak olması da artı bir özellik.

Star Maksi koltuk takımında iki adet tekli kanepe, iki adet de üçlü kanepe bulunmakta. Aynı modellerden oluşan Star Oturma Takımında ise iki adet tekli, bir adet ikili ve bir adet de üçlü kanepe bulunmakta. Ürün sadelik ve şıklığın güzel uyumunu yansıtmakta. Çiçek desenli kırlentler ile de takıma canlılık katılmış. Yerden yüksek ayakların kullanıldığı İstikbal Star Maksi takımda genel olarak temiz ve rahat bir çerçeve hakim. Rahatlıktan ödün vermeyen İstikbal’in bu ürünü yaptığımız rahatlık testlerinde mükemmele yakın bir rahatlık sunmayı başardı. Rakip oturma grupları ile fiyat bakımından ufak bir fark olsa da İstikbal kullanılan malzeme kalitesi ve dayanıklılık bakımından oldukça iddialı görünüyor. Fyat farkını rahatlık ve şıklık ile kapatmayı bilen İstikbal Star Koltuk Takımı ile mutlu oturma keyifleri dileriz.

Etiketler:

Soru Sor

İstikbal Star Maksi Koltuk Takımı hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
Müvit yılmaz
Ziyaretçi

Star Maksi Takım – Beverly turkuaz koltuklar nasıl silinir,temizlenir

Mehmet Kartal
Ziyaretçi

Eminim çok rahatır. Benim hanım bayılıyor. 10 sene evvel istikbalden güzel bir koltuk takımı aldık. Sonra gitti örtü aldı üstünü örttü. Of ya.

wpDiscuz