İstikbal Rotterdam

Hollanda, Rotterdam’da bulunan İstikbal Mobilya bayisi ve ürünleri hakkında bilgilerin bulunduğu web sayfası. Bu sayfada siz mobilya severlere Rotterdam ve Hollanda’da İstikbal’e nasıl ulaşacağınız hakkında çeşitli bilgiler vereceğiz.

İstikbal Mobilya'nın Rotterdam'da bulunan bayisinin görüntüsü.

İstikbal Mobilya’nın Rotterdam’da bulunan bayisinin görüntüsü.

Bilindiği gibi İstikbal Mobilya Türkiye’de Boydak Holding bünyesinde bulunmakta. Boydak Holding, yurt dışı açılımları seven köklü bir şirket. Hal böyle olunca Rotterdam gibi Avrupa’nın kaliteli şehirlerinin arasında ilk 20’ye giren bir şehirde de İstikbal Mobilya olmazsa olmazlar arasında. İstikbal’in kullanıcıları çeken yanlarının başında güvenilir olması ve mobilyalarının uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilmesi geliyor. Rotterdam’da bulunan İstikbal bayisi ile hem Türkler hem de Hollandalılar güzel ve kaliteli Türk mobilyası ile buluşuyor.

İstikbal Rotterdam Adres

İstikbal’in Rotterdam’da bulunan bayisinin adresi ve telefon numarası aşağıdaki gibidir. Bu bilgiler doğrultusunda bayiye ulaşabilir, birbirinden güzel İstikbal ürünlerini alabilirsiniz.

Adres: Barendrecht Vento Rottedam BVVan ‘t Hoffstraat 82991 XP Barendrecht.
Telefon: 010-213 36 85

Adres: Den Haag Vento Rotterdam BVHobbemastraat 702526 JR Den Haag.
Telefon: 070 720 09 10.

Not: Yukarıda adresi verilen şubelerin birincisi pazar günleri de açıkken, ikincisi pazar günleri kapalıdır.

Etiketler:

Soru Sor

İstikbal Rotterdam hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz