İstikbal Romance Serisi (TV Hediyeli)

İstikbal’in şık ve gösterişli Romance serisinde; İsitkbal Romance Yemek Odası Takımı, Romance Yatak Odası Takımı, Romance Compact TV Ünitesi, Romance Çekmeceli Orta Sehpa, Romance Koltuk Takımı, Romance Orta Sehpa, Romance Çekmeceli 4’lü Zigon, Romance 4’lü Zigon Sehpa, Romance 3’lü Zigon Sehpa, Romance Çekmeceli Köşe Sehpa, Romance Büyük Zigon Sehpa ve Romance Plazma TV sehpası modelleri bulunuyor.

İstikbal’den yapacağınız belirli tutardaki alışverişlerde Vestel 102 Ekran Smart LED TV veya akıllı telefon hediye. Elbette bu kampanya sehpa gibi küçük ürünlerde geçerli değil. Yine de İstikbal kalitesiyle mobilya almak isteyenlerin kaçırmak istemeyeceği kampanyalardan. Siz de İstikbal güvencesiyle Romance serisinden bir ürün alarak evinize şık bir armağan berebilir, bunun yanı sıra şık ve güzel bir Vestel LED TV sahibi olabilirsiniz.

Soru Sor

İstikbal Romance Serisi (TV Hediyeli) hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz