İstikbal New York

How to buy the Best Turkish furniture manufacturer İstikbal Furniture in New York? İstikbal Mobilya’ya New York’ta nasıl ulaşılır?

Türkiye’nin lider mobilya markası İstikbal Mobilya Amerika Birleşik Devletleri’nde de satış yapıyor. Amerika’da yaşayan Türkler ile birlikte Amerikalı halk da bu mobilyaları oldukça beğendiğini dile getiriyor.

Özellikle çekyat teknolojisinin şimdiye kadar pek bilinmediği Amerika’da İstikbal çekyatların oldukça talep gördüğü bilinen bir gerçek. Bunun yanında koltuk takımları, yatak odaları, oturma grupları da İstikbal Mobilya’nın New York’ta yaşayan kişiler tarafından tercih edilen mobilya türlerinden.

New York’ta yaşıyorsanız, İstikbal Mobilya kalitesini tercih etmek için çok uzağa gitmenize gerek yok. New York City’de istikbal mobilyası bulunmasa da yakın bir mevkide ulaşılabilir durumda. Hemen yakınlarda olan New Jersey’de bir İstikbal Mağazası bulunuyor. İstikbal New Jersey yazımızda da basettiğimiz İstikbal Clifton, NJ adresi şöyle:

İstikbal Clifton, 1378 Main Ave, Clifton, New Jersey 07011, Amerika Birleşik Devletleri.

Etiketler:,

Soru Sor

İstikbal New York hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz