İstikbal New Jersey

Istikbal NJ İstikbal Mobilya’nın Amerika’nın New Jersey eyaletinde bulunan mobilya mağazası hakkında bilgiler. Clifton şehrinde bulunan İstikbal Bayisi.

Istikbal Furniture adıyla Amerika’nın New Jersey eyaletinde bir mağazası bulunan İstikbal, Amerika’da yaşayan Türk ve Amerikalı vatandaşlara Türk mobilyasını sunuyor. Dünyanın bir ucundan diğer ucuna mobilya ihracatı yapmanın gururunu yaşayan İstikbal, Amerika’da satış yapan sayılı Türk mobilyalarından.

Amerika’da en çok çekyat tarzı tek hareketle yatak olan kanepeleri ile bilinen İstikbal Mobilya, Türkler dışında Amerikalı mobilya müşterileri tarafından da tercih ediliyor. New Jersey eyaletinde Clifton şehrinde bulunan mağaza, mobilya açısından oldukça zengin unsurlara sahip.

İstikbal New Jersey Clifton, NJ

New Jersey eyaletinde yaşıyorsanı Clifton şehrinde bulunan İstikbal bayisine uğrayarak mağazada bulunan birbirinden güzel İstikbal Mobilya modellerine yakından bakabilirsiniz. Diğer yandan mağazada koltuk takımları ve yatak odaları başta olmak üzere pek çok ürün grubu yer alıyor.

İstikbal’in New Jersey satış noktası Clifton’da bulunuyor. Tam adres ise şöyle:

İstikbal Clifton, 1378 Main Ave, Clifton, New Jersey 07011, United States.
Telefon: +1 973-772-8500.

Soru Sor

İstikbal New Jersey hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

3 Yorumlar üstünde "İstikbal New Jersey"

Bildir

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Kullanıcı
Derya dilmen
9 ay 3 gün önce

İyi akşamlar türkiye ile oradaki fiyatlar aynımı

Kullanıcı
Melisa Can
10 ay 3 gün önce

Ben Amerikanın Delaware eyaletinde yaşıyorum. Henüz istikbale gidemedim. Acaba orda da Türkiye’de ki gibi taksit yapılıyor mu?

Kullanıcı

[…] durumda. Hemen yakınlarda olan New Jersey’de bir İstikbal Mağazası bulunuyor. İstikbal New Jersey yazımızda da basettiğimiz İstikbal Clifton, NJ adresi […]