İstikbal Atina Şubesi

Türkiye’nin en yakın komşularından Yunanistan’ın başkenti Atina’da İstikbal Mobilya bayileri gerçekten işini hakkıyla yapıyor. Bilindiği kadarıyla üstelik 1 değil, 2 değil, 3 değil tam 7 İstikbal Mobilya şubesi bulunuyor bu şehirde. Sonuncusu 30 Mayıs 2014 tarihinde açıldı. Açılışa İstikbal Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Boydak katıldı. Büyük bir krizle baş etmeye çalışan Yunanistan’a yatırım yapmanın riskli olduğunu ancak İstikbal’in bu riski göğüsleyebilecek kalitede olduğu söylendi. Açılan er dış mağaza ülkelerarası ticaret hacminin genişlemesine, sosyal ve kültürel iletişimin artmasına yardımcı olduğu da açılışta dile getirilen birkaç nüsanstan biriydi.

İstikbal’in Atina ilinde pek çok şubesi bulunmakta. Biz referans olması açısından bir şubenin adresini ve iki şubenin de telefon numarasını sizlerle paylaşıyoruz. Yunanistan’ın Atina kentinde yaşıyorsanız İstikbal Atina’dan mobilya alışverişi yaparak kendinizi mutlu edebilirsiniz.

Şube 1

Adres: Leof. Kifissou 152 (enanti KTEL), Peristeri
Telefon: +30 210 577 55 84

Şube 2

Telefon: +30 2299 023918

Soru Sor

İstikbal Atina Şubesi hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz