İstikbal Lyon

Fransa’nın en güzel şehirlerinden Lyon’da yaşıyorsanız, siz de neden İstikbal kalitesinden mahrum kalasınız ki? İstikbal, Lyon kentinde de bir şube barındırıyor. Böylece bu ilde yaşayan başta Türk ve Fransız vatandaşlar olmak üzere, şehrin tüm insanlarına rahat ve kaliteli mobilya imkanı sunuyor. İstikbal’in bu şehire gelmesi ile birlikte Lyon’da oluşan rekabet sonucunda hem mobilya fiyatları düşmüş, hem de kalite artmıştır. İstikbal, Türkiye’den ihraç ettiği mobilyalar ile Lyon’da Fransız halkına güzel mobilyalarını sürdürmeye devam edecektir.

Bu Türk firmasının Lyon mağazası hakkında bilmek istedikleriniz için aşağıdaki adres ve telefon numaralarına göz atabilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek için de sizinle paylaştığımız İstikbal modellerine bakabilirsiniz.

Adres: 224 Route de Grenoble, 69800 Saint-Priest, Fransa
Telefon: +33 4 78 67 49 62

İstikbal Mobilya’nın Lyon kentinde faaliyet gösteren bayisi hakknda bilgiler. Lyon‘da bulunan kaliteli Türk firması İstikbal hakkında detaylar bu sayfada.

Istikbal Lyon. France, la ville de Lyon. Modèles de meubles İstikbal. Adresse et numéro de téléphone. Meilleur fabricant de meubles turcs sur le monde. Ensembles de canapés, canapés-lits, une chambre, matelas, taies d’oreillers, lits visco, chambre de la jeunesse, tables basses, salles à manger, chambres de bébé, couettes, couvertures.

Soru Sor

İstikbal Lyon hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
Aysun yalcın
Ziyaretçi

Merhaba ben fransa le creusot ta oturuyorum ayyakkabı dolabı sıparış vermek ıstıyorum nasıl yapcam bılgı verırmısınız internetten siparış verılıyomu

Qurban Vahidov
Ziyaretçi

Lyonda is axtariram

Mehmet Kozoğlu
Ziyaretçi

LYON MAĞAZASINDA YATAKLI KOLTUK ÇEŞITLERI HAKKINDA BILGI ALMAK ISTIYORUM.

Mehmet Kozoğlu
Ziyaretçi

Mağazada yataklı koltuk takımları hakkında bilgi almak istiyorum.

trackback
İstikbal France | Mobilya Kulübü

[…] İstikbal Lyon için ilgili bağlantıyı takip edebilirsiniz. […]

wpDiscuz