İstikbal Love Nevresim Takımı

Çiçek ve kalp desenleriyle aşkın nevresimi, İstikbal Love Nevresim takımı. Yeni koleksiyondan. Torba nevresim 200×220 cm boyutlarında ve yorganınızı geçirmeniz içi tasarlanmış. 50x70cm boyutlarındaki iki adet yastık kılıfı da eşiniz ve sizin için tasarlanmış Çarşaf ise 180x200cm boyutlarına haiz. Ürün yüzde yüz pamuk olup santimetrekareye 53 tel olacak şekilde dokuma sıklığına sahip. Love nevresim takımı ile aşklar başka. En yakın İstikbal mağazasında bulabilirsiniz.

Beyaz tonları ağırlıklı olan bu nevresim takımı daha çok evli ve sevgili çiftler için düşünülmüş. Genç çiftlerin yanısıra yaşını almış uzun süre evli olan çiftler için de değişik bir deneyim sunuyor. Eşinize olan sevgilinizi tazelemeniz için yeni bir fırsat. Heyecan gitti diyenler bu nevresim takımı ile yatak odalarına yeni heyecanlar getirebilirler.

Soru Sor

İstikbal Love Nevresim Takımı hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz