İstikbal Kosova

İstikbal Avrupa’da yeni mağazalar açmaya devam ediyor. Boydak Holding’e bağlı İstikbal Mobilya bu kez de Kosova’da yeni mağazalar açtı. Geçtiğimiz ayın sonlarında faaliyete giren İstikbal Kosova, Avnavut müşterilerine hizmet edecek. Son derece kaliteli ve ferah bir tasarım ile bizlerin yüzünü güldüren İstikbal Mobilya, artık Kosova mobilya sektörünü de domine etmeye hazırlanıyor.

İstikbal markasının mobilya sektöründe açık ara lider olduğunu belirten Memduh Boydak, “Boydak Holding olarak lokomotif sektörümüz mobilya… İstikbal markamız da mobilya sektörünün tartışmasız lideri konumunda. Markamızın dinamik, yeniliklere hemen adapte olan yapısı, liderliğinin arkasındaki en önemli itici güç. Yeniliğe dayalı büyüme stratejisi olan markamızla ürünlerimizi bugün Avrupa’dan Asya’ya, Orta Doğu’dan Kuzey Afrika’ya ve Amerika’ya kadar tüketicilerle buluşturuyoruz” diye konuştu.

Soru Sor

İstikbal Kosova hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz