İstikbal Koltuk Takımları (2016)

İstikbal Mobilya’nın birbirinden kaliteli koltuk takımları 2016 yılında yine piyasayı alt üst edecek. Bu yazımızda İstikbal tarafından 2016 yılından önce üretilen yeni koltuk takımı modellerini sizler için inceledik. Yaptığımız incelemelerde son derece başarılı sonuçlar çıkaran İstikbal koltuk takımlarını eminiz ki sizler de çok beğeneceksiniz.

İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları

İstikbal koltuk takımları, oldukça değişken fiyat aralığına sahip. Ama yine de ortalama bir fiyatı bulunuyor. Tüm koltuk modellerinin bir arada bulunduğu bir İstikbal koltuk takımı, yaklaşık olarak 6000 TL’ye satışa sunuluyor. Modelden modele, fonksiyondan fonksiyona değişikliğin görülebildiği bu modellerde yaptığımız incelemelere göre 5500 TL ile 6500 TL arasında değişen koltuk takımı modelleri bulunmakta. 2016’da ise bu aralığın korunması bekleniyor.

Armada Koltuk Takımı

İstikbal Mobilya’nın en yeni modellerinden birisi olan Armada koltuk modeli shine mercan ve antrasit renklerin uyumu ile oldukça çarpıcı bir tsarıma sahip. Yüksek ayakları sayesinde elektrikli süpürge gibi temizlik araçlarınız altına çok kolay sokularak temizlik yapılabilir. Eve gelecek davetsiz misafirler için de yatak olabilen Armada koltuk takımı, ayakların şıklığı ile büyülüyor.

Armada S Koltuk Takımı

Bu takım temel olarak Armada Koltuk Takımı ile benzer renklerde olsa da düğme ve çektirme uygulaması ile şıklığın korunduğu bir model. Diğer modeldeki gibi yatağa dönüşebilen Armada S modeli temel olarak çok güzel ve pratik bir koltuk takımı çözümü.

Silva Koltuk Takımı

Sarı ve kahve tonlarının zarif çizgisi ile modellenmiş chester tarzı mükemmel bir koltk takımı. Düğme çektirme uygulaması ile chester dokusunu en derinlerde hissetmenizi sağlayan Silve Koltuk Takımı, ahşap ayakları ile güçlü bir koruma sağlıyor. 2016 yılında çok ilgi görmesini bekliyoruz.

Olivia Koltuk Takımı

Turkuaz ve krem renklerinin eşsi uyumu ile neşeli ve ferah bir görünüm sunan İstikbal Olivia koltuk takımı, yatak oabilen ekstra konforlu minderli bir koltuk takımı olarak göze çarpıyor. Çektirme ile ilginç bir havanın katıldığı bu takımda yüksek ayaklar ile koltukların altını temizlemek için oradan oraya çekmenize hiç gerek yok.

İstikbal Mavi Koltuk Takımı (Romance)

2016 yılına damgasını vuracak İstikbal’in en bomba koltuk takımı kuşkusu Romance Koltuk Takımı. Eşsi tasarımı ve kadife yumuşaklığın vermiş olduğu o duygu dolu hazzı ile evlerinizi mutluluk yuvasına dönüştürüyor.

Soru Sor

İstikbal Koltuk Takımları (2016) hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
Kıvılcım Çoban
Ziyaretçi

Üçüncüye bayıldım eşimi ikna edersem alıcaz 🙂

wpDiscuz