İstikbal Innsbruck

Avusturya’da Tirol eyaletinde Türkler yoğun olarak yaşamaktadır. 1964 ve 1976 kış olimpiyatlarına ev sahipliği yapan Innsbruck kenti de oldukça kaliteli ve modern bir yaşam sunmaktadır. İstikbal Mobilya’nın Innsbruck kentinde olan mağazası ise Türk ve Avusturyalı mobilya severler için adete bir nimet. Buradan ucuz ve kaliteli Türk mobilyası almaktan memnun olan müşteriler ise bir o kadar keyifli. İstikbal Innsbruck mağazası ile ilgili bilgiler aşağıdaki gibi göze çarpmakta.

Türken in Österreich im Bundesland Tirol war intensiv. Welche veranstaltete die 1964 und 1976 Winter-Olympiastadt Innsbruck bietet eine sehr hohe Qualität und modernes Wohnen. Die türkische Möbelhaus in Zukunft Innsbruck Stadt und ein Segen für die Liebhaber der österreichischen Möbelstücke.

Adres: Kemal Ölmez KG Bundesstraße 35 6063 Rum Avusturya
Telefon: +43 512 205900

Soru Sor

İstikbal Innsbruck hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
Ferhat Dağ
Ziyaretçi

Acun abi bitbaks yapacam diyenler istikbal kullanmak isteyebilir. Ama bellona da olabilir bilemiyorum.

Faruk Bayrak
Ziyaretçi

Innsbruck’ta çok Türk var evet ama aslında yabancılar (Belgiumlular) da bu mobilyayı alacaklardır. Buna can-ı gönülden inanıyorum.

wpDiscuz