İstikbal Fashion Koltuk Takımı

İstikbal Mobilya’nın Fashion Koltuk Takımı’nı sizler için inceledik. İstikbal’den modern çizgilere sahip rengarenk bir koltuk takımı.

Canlı ve kontrast sahibi renkleri ile İstikbal Fashion Koltuk Takımı, bir koltuk takımından beklenenleri karşılamayı iyi biliyor.

Kumaş kaplamasının oldukça yumuşak olduğu Fashion koltuk takımlarında modern bir tasarım anlayışı benimsenmiş. İkili koltuklar, berjerler ve üçlü koltuklar farklı renk kombinasyonları ile kullanılabiliyor.

Makrome uygulaması ile ilginç bir tasarım konsepti yakalayan İstikbal, kol kısımlarının önünde fitilli işlemelerle şık bir tasarım elde etmiş.

Fashion koltuk takımını tek parça olarak sipariş edilebildiği gibi, takımda bulunan renkler farklı şekillerde kombinlenebiliyor. Böylece, rengarenk ve modern bir koltuk takımı elde edilmiş oluyor.

Açılarak 180 cm genişliğinde yatak pozisyonuna da gelebilen İstikbal fashion üçlü koltuk, bu takımın ilgi çeken parçalarından. En yakın İstikbal Mobilya bayisine giderek Fashion koltuk takımı hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Soru Sor

İstikbal Fashion Koltuk Takımı hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz