İstikbal Çalışma Masaları (2016)

İstikbal Mobilya’nın 2016 yılında en çok beğenilen çalışma masası modelleri. Şık ve kullanışlı çalışma masaları İstikbal’den.

2016 yılına girmemize sayıla günler kalan bu günlerde, sizler için İstikbal Mobilya’nın en çok beğenilen çalışma masalarını seçtik. Bu çalışma masaları konfor ve kalite bakımından oldukça iyi durumda. Yaptığımız testlerden tam not alan çalışma masaları ile özellikle öğrenme çağındaki çocuklar için başarılı ürünler bulunuyor.

İstikbal Step Çalışma Masası

İstikbal’in hem erkek hem de kız çocukları için ürettiği Step çalışma masası ile her çocuk kendini özel hissediyor. Mavi ve pembe renkleri bulunan İstikbal Step Çalışma masası ile çocuğunuz öğrenirken sağlıklı ve ergonomik bir çalışma imkanına da sahip oluyor.

Step Çalışma Masası Mavi

Özellikle erkek çocukları için çok şık bir ürün olan Step çalışma masası, İstikbal’in çalışma masası ürünlerinden en çok dikkat çekeni. Ayarlanabilir yapısı ve ergonomik konforlu öğeleriyle oldukça başarılı bir tasarım.

Step Çalışma Masası Pembe

Erkek çocuklar düşünülür de kız çocukları düşünülmez mi? Kız çocukları için de İstikbal için pembe renkte özel üretilen bu ürünle kız çocukları güzel ve kaliteli bir çalışma masasına sahip oluyor.

İstikbal Çalışma Masaları Fiyatı

İstikbal’in 60 cm ile 74 cm arasında ayarlanabilir bu çalışma masası sayesinde çocuklarınız büyüdükçe masanın yüksekliğini arttırarak kullanabilirsiniz. Peşin Fiyatı 1422 TL olan bu kullanışlı çalışma masası çocuklarınızın bayılacağı bir ürün. Büyüme çağında hızla boy atan çocukların oldukça işine yarayacak bu ürünü almak için size en yakın İstikbal bayisine göz atmanızı öneririz.

Soru Sor

İstikbal Çalışma Masaları (2016) hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz