İstikbal Brüksel

İstikbal Mobilya’nın Brüksel bayisi geçtiğimiz günlerde açıldı. Bu açılış ile birlikte İstikbal Mobilya’nın Belçika’daki mağaza sayısı 3’e yükseldi. Bilindiği gibi daha önceden Antwerpen ve Genk bölgelerinde açılmış bayileri bulunuyordu.

İstikbal Mobilya’nın Brüksel ilinde açılmış bulunan bayisinin adres ve telefon bilgileri şöyle. Bu bilgileri kullanarak Brüksel ilinde bulunan İstikbal Mobilya ürünlerine daha rahat erişebilirsiniz.

Birminghamstraat 112 (Rue de Birmingham) 1070 Bruxelles – Brüksel

Soru Sor

İstikbal Brüksel hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
trackback
Belçika Mobilya | Mobilya Kulübü

[…] de en kaliteli ve en ucuz mobilyayı sunan İstikbal Mobilya, sizin tercihiniz olabilir. Daha önce İstikbal Brüksel yazımızda ufak olarak değindiğimiz İstikbal Mobilya Belçika şubesi son derece uygun fiyatı […]

Onurali Gültekin
Ziyaretçi

Ben bir Galatasaray taraftarıyım. Helal olsun bize 2 tane attı Anderlech. Ama onlara para yedirmemeyi öğrendim. Artık Türkiye kazansın diye Brüksel’de İstikbal kullanacağım. Eviniz istikbalde.

trackback
İstikbal Brüksel Mağazası Açıldı | Mobilya Kulübü

[…] hakkında iletişim bilgilerini İstikbal Brüksel sayfasında […]

wpDiscuz