İstikbal Brüksel Mağazası Açıldı

İstikbal Mobilya, Avrupa’daki genişlemesini sürdürüyor. Belçika’daki 3. mağazasını Brüksel’de açtı. Bu mağaza ile birlikte Avrupa genelinde tam 60 mağazaya ulaştı. 1 Kasım 2014 tarihinde yapılan açılışa Boydak Holding’in yönetim kurulu üyelerinden Bekir Boydak, Boydak Dış Ticaret Anonim Şirketi Genel Müdürü Murat Bozdağ ve Brüksel’in San Jos bölgesi Belediye Başkanı Emin Kır katıldı. Medya, halk ve STK da katılıma ilgi gösterdi. 1000 metre kare alanda kurulan ve Anderlecht’te bulunan mağaza Belçika’da büyük ilgi göreceğe benziyor.

Açılışta konuşma yapan Boydak Holding yönetim kurulu üyesi Bekir Boydak, bu yıl yurt dışına 30 yeni mağaza açma hedefine doğru ilerlediklerini ve ilerleyen dönemde Fransa’nın başkenti Paris’te, Danimarka’nın ili Kopenhag’da, İsveç’in ili Stockholm’de ve Almanya’nın büyük şehirlerinden Frankfurt’ta mağaza açmayı planladıklarını belirtti. İstikbal’in Batı Avrupa’da franchise yapılanmasının iki yıl daha artarak devam edeceğini kaydetti. Belediye başkanı Emin Kır ise İstikbal Mobilya’nın ihracatları nedeniyle gururlu olduklarını belirtti.

Mağaza hakkında iletişim bilgilerini İstikbal Brüksel sayfasında bulabilirsiniz.

Soru Sor

İstikbal Brüksel Mağazası Açıldı hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
Sevgi Kılıç
Ziyaretçi

Çok güzel. Biraz da ülkemiz kazansın. Bu yıl içinde oturma odamızı değiştirebiliriz. İstikbal’İn ayağımıza gelmesi çok güzel bir şey olmuş. Darısı diğer Türk makalarının başına.

wpDiscuz