İstikbal Berlin

İstikbal Mobilya’nın Berlin’de şube açmasının ardından bu şehirde yaşayan Türkler adeta bayram etti. Özellikle emekli memurlar, evine tadilat yapanlar Berlin’de İstikbal’in açılmasını beklediler. 2012 yılında Almany’nın başkentinde açılan İstikbal Mobilya şubesi, yılların verdiği deneyimle hızlı bir şekilde müşteri potansiyelini katlamasını bildi.

İstikbal Berlin Almanya’da

İstikbal’in Berlin’de yaptığı açılışla ilgili müşteriler görüşlerini belirtmekten çekinmediler. Uzun zamandan beri koltuk araştırmasını yaptığını söyleyen Cennet Arık, İstikbal’in Berlin’de açılacağını öğrenince biraz daha bekleme kararı aldığını söyledi. Açılıştan dolayı çok kalabalık olduğu için doğru dürüst bilgi edinme fırsatı bulamadığını söyleyen Arık, başka bir gün yeniden gelerek rahat rahat istediğini bulabileceğini umduğunu söyledi. Bir firmada çalıştığını söyleyen Pakize Hüseyin, çok güzel ve çok şahane mobilyaları var bakıyoruz hoşumuza giderse tabi çok memnunuz. Böyle Almanya’ya böyle bir şey açılması hakikaten çok güzel dedi. Gurur duyucu bir şey yani başka yere gideceğimize burası daha iyi dedi. Nejat Bey ise şöyle dedi: İstikbal gibi büyük bir firmayı Berlin’de görmek gerçekten güzel. Gezip görüp bir şeyler almaya karar verdik. İnanın aşağı yukarı bir buçuk aydır İstikbal’i bekliyoruz. Nihayet sonunda açıldı buradayız.

İstikbal Berlin Adresi

Berlin’de yapılan araştırmalara göre İstikbal Mobilya kullanan kişilerin sayısı bir hayli fazla. Geçen 10 yılda İstikbal kullanan ev sayısı tam yüzde 700 arttı. Bunu nasıl açıklayacağız? Elbette İstikbal’in Berlin’de mağaza açması bu konuda bir etken. Bir diğer unsur ise kalite. Türkiye’den ihraç edilen İstikbal ürünleri, Berlin’de Alman ekonomisine göre yaşayan insanlara çok ucuz geliyor. Bu sayede insanlar alım gücünün yüksek olmasının verdiği rahatlıkla istediği mobilyayı istediği fiyata alabiliyor. Bu hem ülkemizde ekonomik düzeyde katkı sağlıyor hem de Berlin’de yaşayan İstikbal Mobilya severler bu fırsattan faydalanmış oluyorlar.

Adres: Sonnenallee 271, 12057 Berlin, Almanya
Telefon: +49 30 65791688

İstikbal’in müşterileri için üretmiş olduğu birbirinden kaliteli ve güzel mobilyaları bulabilirsiniz. Hepsi İstikbal Mobilya güvencesiyle üretilmiş olup birinci kalite mobilyalardandır.

Soru Sor

İstikbal Berlin hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
Hakan Kılıç
Ziyaretçi

Ben doğma büyüme BERLİN vatandaşıyım. A milli takım düzeyinde umarım çok başarılı oluruz. Dün gece İzlanda (Iceland) denen ülkeyi yenince havaya sıktım. Çünkü hava H2O yani haş iki o demek. O yüzden onu öldürdüm. Mutluyum ben bir Türk’üm! Turkcell Im geldi sıkıntı gitti. Turkcell Im neydi? Cep interneti. İstikbal Berlin‘e gitmeyi de severim. Ara sıra girip bakınıyorum bir şey almasam bile ücretsiz bakıyorum.

wpDiscuz