İstikbal Bazalar (2016)

Yeni yılda sevdiklerinizle rahat ve şık bir uyku tatmak için İstikbal’in ürettiği kaliteli ve konforlu bazalara bakabilirsiniz. Çoğu sandıklı olan bu eşsiz bazalarla, yataklarınızın altı adeta başka bir odaya dönüşüyor. Çeşit çeşit istikbal bazalar ile konfor şıklıkla birleşiyor. İstikbal’in her renk ve desende muhteşem bazaları görülmeye değer. Her evde bulunması gereken gerek tek kişilik, gerekse çift kişilik bazalar sizleri yatarken mutlu etmeye yetiyor. Üstüne bir de istikbal visco yatak eklerseniz değmeyin keyfinize. Yılların deneyimi ile üretilen istikbal bazalar, size ve ailenize sağlıklı bir uyku için gereken imkanları sunuyor.

Sarı, yeşil, turuncu ve hatta mor renkleri bulunan istikbal bazalar yeni yılda da ilgi göreceğe benziyor. İki ayrı sandıklı çift kişilik bazalar bu yılın da önemli trendlerinden. Böylece eşler diğer tarafın sandığını görmeksizin kendi tarafını kaldırarak istediği gibi eşyalarını alıp kaldırabiliyor. Böylece gerekmedikçe eşinizin eşyalarını görmek zorunda kalmıyorsunuz. İşin ilginç yanı son derece güvenli. Özel amortisör sistemi ile bu sandıklı bazalar istenmeyen sıkışma vakalarına yol açmıyor. Çocukların güvenliği için oldukça önemli olan amortisör sistemi, İstikbal için olmazsa olmazlardan. İstikbal bazalar, 2016 yılında da Türk halkının en büyük tercihlerinden olacak. Gelin siz de evinize en yakın İstikbal bayisine giderek bu eşsiz baza deneyimini yaşayın. Umarız ailenizle birlikte eşsiz bir uyku tadarsınız. Üstelik şimdi İstikbal bazalar tam 5 yıl garantili. İstikbal’in bazasına ne kadar güvendiğini verdiği beş yıl garantiye bakarak çok net anlamanız mümkün. 🙂

Soru Sor

İstikbal Bazalar (2016) hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz