İstikbal Battaniyeler

Türkiye’nin lider mobilya üreticilerinden İstikbal’in ürettiği birbirinden güzel battaniye modelleri. İstikbal’in bu battaniyeleri çok konuşuluyor. Yıllardır İstikbal kalitesi ile Deco adı altında üretilen birbirinden şık ve estetik İstikbal battaniyeler kullanıcıların ilgisini çekiyor. Emsallerine göre oldukça kaliteli ve uzun ömürlü olan bu ömürler, kalitesiyle dikkat çekiyor.

İstikbal Battaniye Modelleri

İstikbal Mobilya tarafından Deco markası adında üretilen battaniyeler Türkiye’de olduğu gibi dünyada da çok tutuluyor. Paris, Viyana, Amsterdam gibi Avrupa’nın büyük kentlerinde bulunan bayilerde yapılan araştırmalar, Deco battaniyelerin en çok satılanlar arasında olduğunu gösteriyor.

İstikbal indirimli battaniyeler

İstikbal Elektrikli Battaniyeler

İstikbal Mobilya, çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. Bu yüzden ürettiği ürünler sadece mobilya ile sınırlı kalmıyor. Her ne kadar çok çeşitli alanda üretim yapsa da İstikbal’in şu anda bir elektrikli battaniye modeli ile karşılaşmadık. Elektrikli battaniye gibi elektrikli ısınma ürünlerine İstikbal’in pek girişeceğini de sanmıyoruz.

Deco Battaniyeler

Deco, İstikbal tarafından yıllardır kullanılan bir marka. Alt marka da diyebiliriz. İstikbal’e bağlı olan Deco markası; daha çok halı, nevresim gibi mobilya dışında ev ürünlerinde kullandığı alt markası. Deco halılar ve Deco battaniyeler bu markanın öne çıkan türlerinden. Deco markası, Bellona‘dan farklı olarak alt markaya ayrışmış.

İstikbal Tek Kişilik Battaniyeler

Tek kişilik ve çift kişilik pek çok modeli bulunan istikbal battaniyeler, kullanıcıların konforu için her türlü imkanı sağlıyor. Isınmak için kış aylarının değişilmez birer parçası olan bu modeller, konforlu ve şık görünümü ile de yatak odanızı tamamlayıcı özelliklere sahip. 150cm x 200cm boyutunda olan tek kişlik battaniyeler, tek kişi için ideal kullanım boyutlarına sahip.

İstikbal Çift Kişilik Battaniyeler

Deco markasıyla çok şık battaniyeler üreten İstikbal Mobilya, çift kişilik battaniyeler de çiftlerin işini kolaylaştırıyor. Bu marka tarafından sunulan çift kişilik battaniyeler çiftler ve genişliğe düşkün tek kişiler için de düşünülebilir. İstikbal’in üretmiş olduğu çift kişilik ürünler, her konuda olduğu gibi kaliteli ve güvenli ürünlere sahip. 200cm x 220cm boyutunda olan bu çift kişlilik battaniyeler, her türlü çift kişilik yatak için özenle kullanılabilir.

İstikbal Battaniye Fiyatları

Fiyatları ise oldukça uygun olan bu battaniyeler, zevkli hanımlar için uygun fiyat sunuyor. Tek kişilik battaniyeler 70 TL civarında, çift kişilik olanlar ise 55 TL civarında satışa sunulmuş. Üstelik istenirse peşin fiyatına 12 aya kadar taksit de yapılabiliyor. Elbette kredi kartınızın türü bu konuda önemli olsa da battaniye sezonunun açıldığı şu günlerde faydalı bir çözüm olarak göze çarpabilir.

Soru Sor

İstikbal Battaniyeler hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
Melahat Karabul
Ziyaretçi

Geçen gün aldım bu battaniyeler çok güzel, umarım uzun yıllar tülermez.

wpDiscuz