İstanbul Sosyete Pazarı Nerede

İstanbul’da bulunan sosyete pazarı hemen hemen her kesimden hanımların uğrak mekanı durumunda. Pazarda bulunan tüm giyim ve dekorasyon ürünleri oldukça kaliteli ve her bütçeye hitap ediyor. Sosyete pazarını gezen hanımlar, pazardan mutlaka elleri dolu ayrılıyorlar. Sosyete pazarı, İstanbul’da pek çok çeşitli açıdan avantaj sunuyor. İstanbullu hanımların en çok tercih ettiği pazarların başında gelen sosyete pazarı, diğer illerin aksine İstanbul’da biraz sönük olan pazarcılık sektörünü de kalkındırmış. Nerede o eski pazarlar?
İstanbul’un çeşitli ilçelerinde sosyete pazarı adı altında kurulan pazarlar yoğun ilgi topluyor. Semt pazarı konsepti ile ucuz ve kaliteli ürün vaadinde bulunan bu pazar, insanların alım güçlerini etkilemeden onlara güzel fırsatlar sunmanın gayreti içerisinde. Bu pazarlar her bütçeden hanımlar ve beyler tarafından haftanın belirli günleri ziyaret edilmekte.

Sosyete Pazarı

İstanbul’un şişli ilçesinde sosyete pazarı adında bir alışveriş merkezi konseptinde bir mekan bulunuyor. Sabah 10:00 ve akşam 22:00 arasında vatandaşların akın ettiği sosyete pazarının adresi ise aşağıdaki gibi.

Adres : 19 Mayıs Mahalesi 19 Mayıs Caddesi Nova Baran Center No:4 Sisli/istanbul
Telefon: 0212 234 80 19

Semt pazarı konseptinde kurulan sosyete pazarının bir diğeri ise Bahçelievler ilçesinde. Bu ilçede dış mekana kurulan çadırlar altında satış yapılan pazarda, vatandaşlar güzel ve keyifli günler geçiriyor.
Bahçelievler’de Cumartesi günü kurulan sosyete pazarı, sabah 07:00 ile akşam 21:00 arasında hizmet veriyor. 3. Cadde, Bahçelievler, İstanbul.

Bahçeşehir Sosyete Pazarı, salı günleri Esenkent ile Bahçeşehir arasındaki sokakta kuruluyor. Bakırköy sosyete pazarı salı günleri Adliye Sarayı önünde kurulmakta. Beylikdüzü sosyete pazarı Pazar günleri Adakent yanında kuruluyor. Beşiktaş sosyete pazarı cumartesi günü ıhlamur kasrı karşısında ziyaretçilerini ağırlıyor. Bostancı sosyete pazarı perşembe günleri şenesevler tarafında güzel satışlar yapıyor. Erenköy pazarı ise perşembe günleri minibüs caddesinin aşağısında bulunmakta. Fatih sosyete pazarı ise çarşamba günleri kuruluyor, ismiyle aynı çarşamba denen yerde kurulmakta. Sosyete pazarları tarihi dokunun korunması ve insanların uygun rekabeçi fiyatlarla alışveriş yapmaları için semtlerin değişmez parçaları. Bu yüzden sosyete pazarlarına rağbetin artması en büyük dileğimiz. Umarız sosyete pazarının nerede olduğu konusunda biraz olsun bilgi sahibi olabilmişsinizdir.

Soru Sor

İstanbul Sosyete Pazarı Nerede hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz