İpek Mobilya Köln

İpek Mobilya markasının Almanya’nın Köln Düren’de bulunan mağazasının adresi ve diğer bilgilerinin bulunduğu sayfa. Bu sayfada dünya üzerinde tam 40 noktaya ihracat yapan dev Türk mobilya markası olan İpek Mobilya’nın Köln’de bulunan mağazası hakkında bilgiler yer almaktadır.

1991 senesinden beri bütün dünyada kaliteli mobilya ihracatı yapan İpek Mobilya, İngiltere ve Fransa şubelerinden sonra Almanya’ya da adım attı. Modayı takip eden tasarımcıları ile, mağaza ve showroom konspetlerini bir adım ileri götüren İpek Mobilya Köln, Düren’de bulunuyor. Düren’de yaşayan hem yerli hem yabancı insanların akın ettiği bir mağaza olarak göze çarpıyor. İpek Mobilya Köln şubesi, İstikbal Köln‘ün yanında oldukça iyi bir alternatif.

İpek Mobilya Düren

İpek Mobilya’nın Almanya’da en çok rağbet gören mağazası Düren’de bulunuyor. Köln kentine yakınlığı ile bilinen Düren şehri, sadece Düren’de yaşayanlar tarafından tercih edilmiyor. Aksine taa Belçika’nın Brüksel kentinde yaşayan insanlar bile buraya mobilya almak için gelebiliyorlar. Bu yönü ile oldukça metropolitan bir hava yakalamış olan İpek Mobilya Düren’in işletmecileri çok memnun. Willi Bleicher Caddesi No:14 Düren adresinde müşterileri ile buluşan İpek Mobilya’nın Düren şubesi, beklentileri tümüyle karşılar nitelikte.

Soru Sor

İpek Mobilya Köln hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
Ekrem güney
Ziyaretçi

Selm kanepeler varmi

wpDiscuz