İndirimli Koltuk Takımları

Piyasada bulunan koltuk takımları içinden indirimli satışa sunulanları editörümüz sizler için derledi. İndirimli koltuk modelleri bu sayfada. Aralık 2015 tarihi itibariyle indirimli koltuk takımı satan güvenilir markalardan bir derleme ile sizlerleyiz.

Bellona İndirimli Koltuk Takımları

Bellona Mobilya’da indirimli modeller arasında ilk göze çarpan Aden Koltuk Takımı. En düşük takımının fiyatı peşin 3158 TL iken şu anda indirimli olarak 2842 TL olarak satışa sunulmuş. Üstelik Word Kart ile peşin fiyatına 5 taksit de yapılabiliyor.

Bellona Mobilya’da İsabel Lüks koltuk takımı ve Tina Lüks koltuk takımı da indirimli olarak tercih edilebilecek bir başka Bellona Mobilya koltuk takımı modellerinden. Tine Lüks Takım 2429 TL yerine 2199 TL olarak göze çarparken, İsabel Lüks Takım 3744 TL yerine 3370 TL olarak satışa sunulmuş. Her iki model de Word kart ile peşin fiyatına 5 taksit yapılabiliyor.

Mondi İndirimli Koltuk Takımları

Türkiye’nin kaliteli mobilya markalarından bir diğeri olan Mondi Mobilya’da da şu sıralar indirimli modeller bulmak mümkün. Örneğin, Mondi Colombia Koltuk Takımı 4567 TL yerine 4112 TL olarak indirimli peşin fiyata sahip.

Mondi Mobilya’nın bir diğer indirimli koltuk takımı ise Lagos Koltuk Takımı. 4882 TL değerindeki üçlü, ikili ve iki berjerden oluşan koltuk takımı paketinin şu anki indirimli peşin fiyatı 4152 TL olarak belirlenmiş. 4968 TL’den satışa sunulan üçlü koltuk, ikili koltuk ve iki berjer içeren Venita Koltuk takımının fiyatı 4968 TL yerine 4191 TL olarak göze çarpıyor.

Alfemo İndirimli Koltuk Takımları

Türkiye’de beğendiğimiz mobilya markalarından bir diğeri de Alfemo Mobilya. Alfemo Mobilya’nın şu sıralar indirimde bulunan birkaç modelini sizler için beğendik.

Uygun fiyatıyla dikkat çeken ilk Alfemo koltuk takımı Marsilia.Tekli, ikili ve üçlü koltuktan oluşan bu takım 4863 TL yerine 3891 TL olarak Alfemo Mobilya’da satışa sunulmuş.

Alfemo’nun minimalist koltuk takımlarından bir tanesi de Metropol Style Oturma grubu. Standart fiyatı 6240 TL olan bu ürünün indirimli fiyatı Alfemo Mobilya’nın kendi sitesinde 4991.40 TL tutarında satışa sunulmuş durumda. Alfemo Mobilya’nın sizler için seçtiğimiz indirimli son koltuk takımı da Larus Oturma Grubu. Bu ürün 6615 TL olan normal fiyatının yerine 4950 TL tutarında satışa sunulmuş. Üstelik 9 taksit de yapılabiliyor.

Not: Yukarıda tanıtımını yaptığımız indirimli koltuk takımları ve fiyatları Aralık 2015 tarihinde mobilya markalarının kendi sitesinde indirimli olarak satışını yaptıkları modellerdir. Fiyatlar resmi değer taşımaz, bir farklılık olması durumda firmanın belirttiği fiyat geçerlidir. Aynı zamanda firmalar fiyatlarda her an değişiklik yapma hakkını saklı tutarlar.

Umarız siler için seçtiğimiz indirimli mobilya modelleri hoşunuza gitmiştir. İyi günlerde kullanın. 🙂

Soru Sor

İndirimli Koltuk Takımları hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
Mehmet Çorumlu
Ziyaretçi

Bellona gerçekten güzel indirimlerle bizi büyülüyor. Tavsiye ederim hem de kalite var.

Mert Polat
Ziyaretçi

Evet biz de hanımımla bellonadan aldık çok iyiler.

wpDiscuz