İMOS Mobilya Ödülleri Açıklandı

Mobilya sektöründe en çok ihracat yapan, tasarım yapan ve faydalı modeller üreten İnegöl firmaları İMOS tarafından ödüllendirildi.

İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği en çok ihracat arttıran ve benzeri başarılarda bulunan mobilya firmalarında birere plaket verdi.

Angelacoma isimli bir otelde gerçekleşen gecede 2014 senesinde en çok ihracat yapan mobilyalar ödül aldı. Çilek Mobilya, Gala Mobilya, İdol Mobilya, Al-Ressom Mobilya, Rendi Mobilya ödüllerini ilçe kaymakamından aldılar. En çok ihracat arttıran Özarslanlar Mobilya ise ödüllerini Orman Başkanı Ahmet Güleç’in elinden aldı. İhracat artışında Çilek Mobilya lider çıktı.

İMOS Derneği, yaptığı açıklamada bu tarz mobilya ihacatlarını destekleyeceklerini, yurt dışına çok mobilya satan firmalara yine plaket vereceklerini ima ettiler.

Soru Sor

İMOS Mobilya Ödülleri Açıklandı hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz