IKEA’DA 100 TL Hediye Çeki

IKEA yine bomba gibi. 15 Ekim tarihine kadar yapacağınız alışverişler size kazandırıyor. Üstelik 30 Eylül 2017 tarihine kadar olan katma değer vergisi indirimi ile de birleşiyor. Kampanya 15 Ekim 2017 tarihine kadar IKEA’nın kendi kartı olan Aile Kart kullanılarak yapılan Bin TL ve üstü tüm harcamalarda geçerli sayılıyor. İnternetten de alışveriş yapabiliyorsunuz. İnternetten kazandığınız puanların şöyle bir kötü yanı var; sadece internet mağazasında kullanabiliyorsunuz. Aynı şekilde mağazadan alışveriş yaptıktan sonra kazandığınız puanlar sadece mağazalarda geçerli. Bu puanların internet üzerinden yapılan alışverişlerde kullanıalbilmesi mümkün gözükmüyor. 1000 TL ve üzeri ve alışveriş yaptığınızda 100 Tl değerinde bir hediye kazanıyorsunuz. Tabii ki bu alışverişe kdv dahil.

15 Ekim 2017 tarihli olacak son hediye kazanma tarihinden sonra bir de hediyeyi kullanma tarihi bulunuyor. IKEA’dan 1000 TL ve üzeri alışveriş yaparak kazandığınız 100 TL en geç 15 Kasım 2017 tarihine kadar kullanılmalı. Aksi takdirde kazandığınız hediye buhar olup uçuyor. Kart kişiye düzenlendiği için sizin isminizin yazdığı kart ile başka bir kullanıcının alışveriş yapmasına izin vermiyor. Acele edin! 🙂 Son gün 15 Ekim.

Etiketler:

Soru Sor

IKEA’DA 100 TL Hediye Çeki hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu aşağıdaki yorum kutusundan bize iletebilirsiniz. Sorularınız özenle okunacak ve cevaplanacaktır. Soru sormak ve yorum yapmak için tıklayın.

Bir Yorum Bırak

Bildir
avatar
wpDiscuz